Велинград e спа столицата на Балканите. Всичко за Велинград ще откриете тук - Новини и личности от Велинград, бизнес и туризъм...

Транспорт

Re: Транспорт

Мнениеот mirrea » 17 Окт 2009, 10:47

Аз много добре съм прочела над моя пост,но ти май не си Nomad!!!
Автобуса,който беше зарязан на дефилето Принадлежеше на Бееви,надявам се сега да ти стана ясно...
И положението е от ясно по-ясно,клиентите са недоволни,шефовете ревът че работниците ги крадат и че няма работа,как пък един собственик не е доволен,как все пари няма а току виж изскочили с някоя лъскава нова играчка...
Още ли не ти е ясно Номад...?
Аватар
mirrea

Мнениеот Nomad » 17 Окт 2009, 10:55

:) Ти се прочети сама!!! ;)
Аз само те цитирах и леко прокоментирах...
Не мога да се съглася, че не съм те разбрал.
Приеми , че си се изразила по непонятен начин!
Четох те и писах с усмивка , не присмех ;)
Nomad

Мнениеот mirrea » 17 Окт 2009, 10:59

о'к усмивката се приема ;)
Аватар
mirrea

Мнениеот Nomad » 17 Окт 2009, 11:14

При мен е далеч след полунощ.
Приятни почивни дни и до пак...:))))
Nomad

Мнениеот kalispera » 18 Окт 2009, 16:45

inside_all написа:скъпа dora говориш за Благоевград мила тук е Велинград или само си пишеш :!:

inside_all, значи вашия автубус е ваш само ако е във Велинград, поддържате го и ви е грижа за него само на територията на Велинград. АКо се счупи по време на курса до София или Благоевград, не е ваш проблем, така ли? А чий е тогава? Кой носи отговорност? Пътниците сигурно :o
In order to be irreplaceable one must always be different.
Аватар
kalispera

Мнениеот inside_all » 19 Окт 2009, 16:49

форума няма развитие като града ,едни и същи хорица пишат тук безинтересно ми е да отговарям само на вас 2-3 за това бай бай :lol:
inside_all

Мнениеот rocafeller » 19 Окт 2009, 17:21

Ехххххх... inside_all, какво развитие , какво нещо ? НЕ може всички да пишат за неща свързани с бизнеса ти :twisted: А, kalispera те попита нещо и ти бай , бай :roll: явно въпроса не ти изнася, незнаммммм ... 8-)
Money makes the world go round
Аватар
rocafeller

Мнениеот kalispera » 19 Окт 2009, 17:50

Inside all, смешен си и още как :lol:
Не можеш дори да излезеш достойно от ситуацията, когато ти зададат неудобен за тебе въпрос. Не можеш да намериш начин, по който да се защитиш, а бързаш да избягаш. Беглец си ти, не боец. Бягат страхливците, които се страхуват да погледнат истината и да понесат отговорност за действията си.
Що се отнася до форума и хорицата, видно е твоето снизхождение към тези "хорица", но благодарение на тези "хорица" ти има какво да ядеш, къде да живееш и какво да караш, защото тези хорица наливат пари в твоята гуша, а ти си един жалък наглец с безпочвено самочувствие :twisted:
In order to be irreplaceable one must always be different.
Аватар
kalispera

Мнениеот megalamer » 19 Окт 2009, 19:37

inside_all написа:форума няма развитие като града ,едни и същи хорица пишат тук безинтересно ми е да отговарям само на вас 2-3 за това бай бай :lol:

Прав е човека... и аз се чудя онзи Обама със "великолепния загар" според Берлускони какво се мотае, та не взе отношение по транспорта във Велинград...
Аватар
megalamer

Мнениеот mirrea » 19 Окт 2009, 20:17

inside_all написа:форума няма развитие като града ,едни и същи хорица пишат тук безинтересно ми е да отговарям само на вас 2-3 за това бай бай :lol:

Ех сега,аз пък мисля,че вие на двама трима не можете да отговорите,камо ли на повече.
Айде един да се откаже бива,ама и двамата,дето пишете с тоя ник да се откажете ;)
Наемете си човека,който пише от името на Фидел Беев във другия Велинградски форум,той се справя доста по-добре :lol:
Аватар
mirrea

ПредишнаСледваща

Назад към Всичко за града