Велинград e спа столицата на Балканите. Всичко за Велинград ще откриете тук - Новини и личности от Велинград, бизнес и туризъм...

Транспорт

Re: Транспорт

Мнениеот dora » 19 Окт 2009, 21:20

inside_all, искам да те попитам от позицията на какъв обиждаш пишещите тук като "ХОРИЦА". Нито ни знаеш, нито ни познаваш, за теб сме хорица...А ти какъв си, щом се смяташ много над тези "ХОРИЦА"- представи се...И не разбирам защо се дразниш , че едни и същи хора пишат, ами пишат тези, които вземат отношение по някакъв въпрос, искат да го изразят, а много други обичат да четат. Просто нямам думи за реакцията ти...не, така inside_all, не озлобявай!!! Излишно е да си късаме нервите...представи си, че в реалния живот дори се познаваме, може и да сме приятели, а във виртуалното пространство, без да знаем кой стои зад никовете ни-
започваме да се заяждаме! Не така, не се прави на велик, защото знаеш ли - всеки е велик сам за себе си!
Аватар
dora

Мнениеот inside_all » 21 Окт 2009, 19:46

Към дора /// хорица не е обидно а умалително ,и разликата от хорица до хора е че хората могат всичко а хорицата не, а ти май си от 2рите ,но ти не се обиждай такъв живот са избрали за теб родителите ти а както знаеш никой не си ги избира сам.
inside_all

Мнениеот inside_all » 21 Окт 2009, 19:49

към rocafeller абе човек ти можеш ли да надговориш радио ,виж все едни тука взимат мнение то да ти омръзне и това ми е форум прилича на площада в Чепино
inside_all

Мнениеот inside_all » 21 Окт 2009, 20:06

Към kalispera скъпи зависнико / це / що се отнася за моята гуша да дебела е и то много ,вече сваршиха банките които ми гарантират депозитите , но не благодарение на теб или няколко хиляди велингр.ако погледнеш системата ДАКСИ ще видиш , че имаме бизнес във Верона , София , Пловдив ,Банско абе кво да те отварям . Що се отнася да самочуствие страдам да защото онзи ден бях в планет с един приятел Казва се Мартин Кралев и се оказа , че има с 1 мил. повече от мен ,а миналата година го биех с 5 :lol: ами изпреварил ме е :oops: срамота за мен никакво самочувствие . Пак ще потвърдя тезата си за ХОРИЦАТА защото са за съжаление повечето а ти прецени сам по коя система си .
inside_all

Мнениеот inside_all » 21 Окт 2009, 20:09

Към rocafeller де да имаше акъла поне на 0.001 % на парите на човека с ника ти нямаше да дрънкаш глупости на тази селска чершия тука
inside_all

Мнениеот inside_all » 21 Окт 2009, 20:14

Друго ----- Няма благодаря , а сега ме извинете за няколко дни ще отсъствам, отивам да си докарам X шестичка ,пазете си силицата и знайте че ви обичам когато сте освирепели и се хранете с качествени храни защото ви дават повече КПД на мозаците ей.
inside_all

Мнениеот dora » 21 Окт 2009, 20:21

inside_all, не знам какъв човек си ти- не усещам да си злобен, но си заядлив и ЕГОТО ти е голямо. А на всичко отгоре се извъди и ясновидец- причисли ме към хорицата, без дори да знаеш коя съм. Знаеш ли, не се засягам от твоята оценка - смешно е да приемам мнението на човек, който никога не ме е виждал.А пък за родителите ми, с които заслужено се ГОРДЕЯ...трябва да ти кажа, че съм щастлива, че те са моите родители.За това смешните ти класификации не ме интересуват...и вместо да ни е приятно да си общуваме във форума, ти какво правиш?! Хайде , стига вече! Нека покажем, че сме ХОРА, защото аз съм от тази категория, а и принципно за мен няма хорица...всеки има вястото си в този живот и прави това, което може.
Аватар
dora

Мнениеот e-trn » 21 Окт 2009, 20:31

Така. Много се изписало тук, много се изговорило.

Обичайната ситуация богат-беден.

Всеки бизнес в България не може да бъде чист и коректен, защото първо държавата не е такава. Не са и клиентите. Нямат и култура.

Всички искаме автобуси с климатици, телевизори, комфортни, нови, ако може и безплатно кафенце да ни сервират. И съм сигурен, че такива могат да бъдат предложени, ако хората плащаха за лукса, който искат.

Само че в България всеки иска най-доброто, ако може без пари. Не искам да оправдавам автогарата на Бееви. Всеки прави грешки и те имат. Трябва да се знае обаче, че да ръководиш голяма фирма и да управляваш хора съвсем не е лесна задача. Не знам каква им е сметката на Бееви, но е факт, че повечето фирми в България не реинвестират в бизнеса си. Продължават статуквото, правят краткосрочни, а не дългосрочни инвестиции.

Да се развали автобус се случва. Най-добрите фирми биха действали бързо, биха компенсирали клиентите си. В случая в Благоевград са изпратили друг автобус, едно извинение от мениджъра на автогарата при слизане от автобуса би направило чудеса.

Не знам как е при автобусите, но познавам хора, които имат големи транспортни компании и там всеки шофьор си отговаря за камиона, поддържа го и т.н. Ако е такъв и тук случая, собствениците са дотолкова виновни, че са наели лош служител. Добри служители рядко се намират.

За кратки линии с малко хора превозите са по-скоро и трябва да бъдат по-скоро социални, защото една голяма фирма, обслужваща публични нужди трябва да бъде и социална.

Inside_all, ти като собственик и ръководител на такива фирми трябва да се отнасяш с хората нормално, защото такива хора ползват вашите услуги. Парите идват от хора и "хорица". А който смята, че е по-добрия не трябва да продължава заяждането.

Аз съм на принципа, че докато човек не пробва нещо, не може да се изказва много компетентно. На всички всички изглежда много лесно, всички са съветаджии. Но пък всички имат право да си кажат мнението и да критикуват. Преди да критикуват може да се пробват с какъвто и да е бизнес.

И последно да кажа, преди да ме обвините, че защитавам Бееви. Фидел Беев ВЪОБЩЕ не ми е приятен. Ама въобще. Заради ДПС, заради тенденциозната му телевизия, заради наглостта му в Общинския съвет и т.н. Другите Бееви не ги познавам.

Сигурен съм че от автогарата може да се иска много, миналата зима пътувах до София сутринта рано, автобуса дойде 10-15 мин по-късно. Салонът на автогарата е без отопление или поне тогава не беше. Кучи студ. Кафето мисля не работеше и всички чакаха на студа. Всеки може да каже нещо от което е недоволен. Един добър мениждър трябва да се вслушва в клиентските съвети и критики. И повече реинвестиция. Това е
Bang!
Аватар
e-trn

Мнениеот inside_all » 21 Окт 2009, 20:36

Скъпа доре радвам се че ме хващаш още тук да се смея от сърце на остроумкото megalamer . Радвам се също и че се вразумяваш и започваш да мислиш като ХОРАТА
inside_all

Мнениеот inside_all » 21 Окт 2009, 20:40

Колега e-trn не искам акъл , не ме поучаваи бади внимателен както винаги и елегантен в изказванията си . Какво ще кажеш за този раздел на форума а май го накарахме да се разиграе
inside_all

ПредишнаСледваща

Назад към Всичко за града