Велинград e спа столицата на Балканите. Всичко за Велинград ще откриете тук - Новини и личности от Велинград, бизнес и туризъм...

Работа във Велинград?

Re: Работа във Велинград?

Мнениеот megalamer » 22 Ное 2010, 23:37

Симела написа:Не си я чул, Мегаламер, защото сигурно ти не си такъв и хората около теб също. Не забелязваш ли, че велинградчани имат особено отношение към хората, които не са от града?

Не съм забелязал, защото по принцип съм затворен човек и не контактувам много с останалите... 99 % от навиците им, начините на забавления и ред други неща са непонятни за мен и съответно прекарвам времето си в компанията на моя милост :-) И компютъра, разбира се ;-)
Аватар
megalamer

Мнениеот kalispera » 23 Ное 2010, 20:24

megalamer написа:Банската дума е прЕоданец, а тук във Велинград, честно казано, не съм я чул някой да я употребява.

Как не си! ПрИоданец се казва тук. Сигурно произлиза от прииждам. :wink:
In order to be irreplaceable one must always be different.
Аватар
kalispera

Мнениеот kalispera » 04 Яну 2011, 23:29

"Търся работа като:шофьор с категории"С+Е",мебелист,поддръжка,параджия,охрана."
Това е последната обява, която се вижда на първа страница на сайта.
Питам се, дали подателят е супер отчаян и търси каква да е работа, която си мисли, че ще е по силите му или е квалифициран кадър в толкова различни направления.
Нямам предвид конкретно този човек, но просто неговата обява ме накара да се размисля как ние българите сме специалисти по всичко и си въобразяваме, че щом можем да печем кекс у дома, можем да станем сладкари. Щом можем да си караме колата, можем да станем шофьори. Щом имаме голяма къща, можем да даваме квартири или да станем хотелири...
Аватар
kalispera

Мнениеот megalamer » 05 Яну 2011, 00:15

kalispera написа:"Търся работа като:шофьор с категории"С+Е",мебелист,поддръжка,параджия,охрана."
Питам се, дали подателят е супер отчаян и търси каква да е работа, която си мисли, че ще е по силите му или е квалифициран кадър в толкова различни направления.

Всеки втори велинградчанин е завършил "УТР"-то и е мебелист, борсата редовно провежда курсове за параджии, за поддръжка и охрана не се изисква особена подготовка, а човекът може някога да е работил и като шофьор и да има съответните категории.... Ето че разгадахме мистерията :-)
Аватар
megalamer

Мнениеот dan » 05 Яну 2011, 11:09

Ставаме като американците,работиш каквото намериш за да преживееш до утре. : surrender :
dan

Мнениеот kalispera » 06 Яну 2011, 21:37

megalamer написа:
kalispera написа:"Търся работа като:шофьор с категории"С+Е",мебелист,поддръжка,параджия,охрана."

Всеки втори велинградчанин е завършил "УТР"-то и е мебелист, борсата редовно провежда курсове за параджии, за поддръжка и охрана не се изисква особена подготовка, а човекът може някога да е работил и като шофьор и да има съответните категории.... Ето че разгадахме мистерията :-)

Мегаламер, обявявам те за разгадателя на форума. :lol:
Аватар
kalispera

Предишна

Назад към Всичко за града