Велинград e спа столицата на Балканите. Всичко за Велинград ще откриете тук - Новини и личности от Велинград, бизнес и туризъм...

Дрехи

Дрехи

Мнениеот OPP » 16 Мар 2010, 14:05

Кажете хубав магазин за дрехи във велинград ! ама да са качествени, не некои парцалки турски или гаражни. Повече меинтересуват пролетно летни дрехи. Иначе проблема с тия дрехи се решава с едно ходене в Пловдив или София ама... ехо женските вв форума - ЗНАМ чеи вие ще дадете най-добър съвет.
Bitch get a job if you wanna be rich !
Аватар
OPP

Re: Дрехи

Мнениеот mirrea » 16 Мар 2010, 14:29

Магазин с мъжки дрехи, които да не са от Турция, или от Илиенци не знам в града да има. Не стига че продават боклуци, ами и цените им са в небето...
Миналата зима гледах едно палто в магазин във Велинград-170лв. същото палто на Илиенци на дребно струваше 50лв. Няма какво да се залъгвате, всичко което го има в нашите магазини го има на Илиенци в пъти по-евтино. Ако търсиш маркови дрехи в Сф. и Плд. знаеш къде да ги намериш предполагам, но са цифра, така че следи разпродажбите... Сега трябва да са евтини зимните дрехи. Аз така правя.
Аватар
mirrea

Мнениеот OPP » 16 Мар 2010, 14:33

охоооо миреа, тханк Ю ! ;) абе знам че са боклушки дрехите дето ги продават тука ама си мислех, че може да има някъде пхубави.- то е ясно, че или от илиенце или от димитровград зимат и продават. нали ги гледам как направат некои магазин за дрехи изкара едно лято и издъхне :rofl: така ще е като са лакоми и продават боклуци. аз не че не искам маркови ама парите идват в повече. нещо качествено търся. и нещо което по рядко се носи. тея с адидасчетата дето 90 процента от града ги носат са ми много смешни :rofl: :rofl: :rofl:
Аватар
OPP

Мнениеот mirrea » 16 Мар 2010, 15:36

Ако харесваш българското качество, ето ти някои фирми:
http://mujkamoda.start.bg/
Ето още един сайт от който съм пазарувала и останах доволна, това е младежката серия на Армани, поръчва се през българска фирма, момчетата са сериозни и издънки не е имало. В намаленията цените са нормални, размерите си отговарят точно, както е описано. Даже ако искаш пробвай се, направи си регистрация и си вкарай в кошницата някои неща, но не ги поръчвай, след няколко дни ще ти пратят на е-мейла отстъпка от цената в сайта ;-) на мен 2 пъти ми направиха отстъпка, докато се чудех дали да си поръчам...беше ме страх да не изгоря с парите и се двоумях, затова направих малка поръчка, но както казах издънки нямаше.
http://www.armaniexchange.com/
Аватар
mirrea

Мнениеот e-trn » 16 Мар 2010, 15:50

Има една немска песен, където се пее Kleider machen Leute, zumindest war das so bis heute, jetzt wird sich ausgezogen und ganz ungelogen, nackt sehen wir fast alle gleich aus ;) Миреа да преведе ;) Имам любима фраза от тая песен "Lacoste was es wolle", която много добре описва всички, които са маниаци на тема "маркови дрехи".
Bang!
Аватар
e-trn

Мнениеот mirrea » 16 Мар 2010, 16:17

e-trn написа:Има една немска песен, където се пее Kleider machen Leute, zumindest war das so bis heute, jetzt wird sich ausgezogen und ganz ungelogen, nackt sehen wir fast alle gleich aus

Дрехите правят хората, най-малкото така беше до днес, сега ще се съблечем и съвсем ungelogen?, голи всички изглеждаме почти еднакво. Или нещо от сорта...
Аватар
mirrea

Мнениеот e-trn » 16 Мар 2010, 18:12

:clap: luegen log gelogen, gelogen = лъган излъган, миналото причастие и от там ungelogen = честно, без лъжа. А за другите да кажа "Lacoste was es wolle" просто много добре се римува, Lacoste e всеизвестната марка, която на немски звучи като "koste" или "es koste", затова "Lacoste was es wolle" звучи като "koste es was es wolle", което буквално значи "да струва каквото ще" и в преносен смисъл "на всяка цена". На всяка цена и за всяка цена много хора си дават парите за суета, включително понякога и аз :-D
Bang!
Аватар
e-trn

Мнениеот kalispera » 17 Мар 2010, 15:15

Почнахме май уроци по немски тука :wink:
е-trn подозирам, че знае поне още 1-2 езика.

По темата за дрехите - Миреа е права. Няма смисъл да си даваш парите тук във Велинград за Илиенски парцали, които са с големи надценки. Особено пък сега, когато в България навлязоха толкова нови марки, и за хора със средни доходи и за хора с високи доходи. Да не говорим и за онлайн търговията - може да се намерят страхотни дрехи и обувки на разпродажба на перфектни цени.
In order to be irreplaceable one must always be different.
Аватар
kalispera

Мнениеот OPP » 17 Мар 2010, 19:34

гръцката богиня , я кажи некои добър online магазин за дрехи ? :think:
Аватар
OPP

Мнениеот megalamer » 17 Мар 2010, 19:58

OPP написа:гръцката богиня , я кажи некои добър online магазин за дрехи ? :think:

Аз пък като търся онлайн магазини, попадам все на такива за долно бельо.. фражкано е с манекенки, някои от тях даже още не са успели да си го облекат...
Аватар
megalamer

Следваща

Назад към Всичко за града