Велинград e спа столицата на Балканите. Всичко за Велинград ще откриете тук - Новини и личности от Велинград, бизнес и туризъм...

Дрехи

Re: Дрехи

Мнениеот kalispera » 17 Мар 2010, 22:07

Това е един от най-популярните онлайн магазини за дрехи в България. Сайтът е френски като предлага както собствени, по-евтини марки, така и други - по-скъпи. Доста често правят мнооого големи намаления, драстични, трябва да ги следиш. Понякога можеш да си купиш дреха за 3-4-5 евро. В момента, обаче, май няма никакви намаления. Недостатък е, че сайта няма версия на английски и трябва да се оправяш на френски :wink:
Ето линк към мъжките
In order to be irreplaceable one must always be different.
Аватар
kalispera

Мнениеот e-trn » 17 Мар 2010, 22:54

OPP написа:гръцката богиня...

Аз нещо се обърках. Калиспера ли е гръцката богиня или Миреа? :-D
То има няколко гръцки богини, та може и двете да са, само да си изберат коя коя е :-D
Bang!
Аватар
e-trn

Мнениеот Симела » 18 Мар 2010, 08:23

Хайде пък и ти , e-trn, объркал си се...Само ако те предизвикам ще започнеш надълго и нашироко да ми обясняваш гръцката митология. Ако пък в спора се включи и Мирейчето, ще има забавление...То и Калиспера няма да ти отстъпи, но тя е по-сдържана...
Аватар
Симела

Мнениеот mirrea » 18 Мар 2010, 13:10

Като стана въпрос за дрехи, вчера обикалях по магазините и попаднах на много хубаво яке за ски намалено 1 път на 160 евро, и после на 79, колко е била първоначалната цена не знам, но направо ударих джакпота, последното и точно моя размер. Бях се отчаяла зимата бяха по 300 евра... : yeah : : yeah : : yeah :
Аватар
mirrea

Мнениеот kalispera » 18 Мар 2010, 21:29

Миреа, на българската марка DIEL ски екипите са на досто достъпни цени и без намаления :wink:
Аватар
kalispera

Мнениеот OPP » 19 Мар 2010, 17:48

ееее кви ски екипи. демек вашея :rofl: съвет е да си купуваме зимата летни дрехи а лятото зимни.
Bitch get a job if you wanna be rich !
Аватар
OPP

Мнениеот mirrea » 19 Мар 2010, 22:31

kalispera написа:Миреа, на българската марка DIEL ски екипите са на досто достъпни цени и без намаления :wink:

Чувала, съм за тази марка, но не съм влизала, не съм и виждала техен магазин, а цените на сайта не мога да им ги видя, много е тежък и не ми се отваря...
OPP написа:ееее кви ски екипи. демек вашея :rofl: съвет е да си купуваме зимата летни дрехи а лятото зимни.

Точно така, така излиза най-евтино, а и при мен още си има един метър сняг ;-)
Аватар
mirrea

Мнениеот kalispera » 20 Мар 2010, 20:52

Мирея, марката е доста добра, с добри кройки, материали, технология за ципове и т.н. Във Велинград и аз не съм виждала да ги продават, но във София със сигурност ги има. Цените им са доста прилични, можеш да си намериш комплект от яке и панталон за 300 лв., особено в края на сезона като правят отстъпки.
Аватар
kalispera

Мнениеот mirrea » 20 Мар 2010, 21:11

kalispera написа:Мирея, марката е доста добра, с добри кройки, материали, технология за ципове и т.н. Във Велинград и аз не съм виждала да ги продават, но във София със сигурност ги има. Цените им са доста прилични, можеш да си намериш комплект от яке и панталон за 300 лв., особено в края на сезона като правят отстъпки.

Приятеля ми има ски екип на DIEL, харесва ми, макар че той казва че качеството на материала малко куца, но за тези пари си струва... якето което намерих аз е още по-на далавера, защото излиза че е хем по-евтино хем по-качествено от на приятеля ми, но както казах мал шанс...може последната цена да е сложена защото е било последно, и просто извадих късмет. Марката е IGUANA, а между другото, едно търсех, съвсем друго намерих :-D
Аватар
mirrea

Мнениеот kalispera » 20 Мар 2010, 21:14

Миреа, много зависи кога си е купувал твоя приятел диелското яке, защото ако е старо, от преди 4-5 години, наистина тогавашните платове изобщо не са добри като сегашните - няма я тази непромукаемост, нито циповете са с водоустойчиви. Последните им модели, обаче, са от ново поколение и могат спокойно да се сравнявават със световните марки като качество.
А на теб - честито за якето!
Аватар
kalispera

ПредишнаСледваща

Назад към Всичко за града