Велинград e спа столицата на Балканите. Всичко за Велинград ще откриете тук - Новини и личности от Велинград, бизнес и туризъм...

нова фирма, която вози до софия

Re: нова фирма, която вози до софия

Мнениеот mirrea » 13 Мар 2011, 23:14

newreds написа:обаче наистина - а ако наистина имаш зъб на шофьора. Ако ми се оплаче само един пътник, че му е студено тогава работата наистина е съмнителна. Апропо част от шофьорите са от Велинград - единият го познавам. Тъй че може и наистина да му имаш зъб. На кого трябва да вярва Управителят на фирмата при две изключващи се твърдения. на служителят на фирмата или на пътникът :oops:

Била съм собственик на фирма, и подобни ситуации ставаха ежедневно, повярвай ми има как един собственик да разбере как стоят нещата, и прибързано до глоби не се стига. Единият вариант е да ми е написал това като един вид успокоение и глоба да не е имало ;) , а наистина ако го е глобил според мен има и други оплаквания.
Аватар
mirrea

Re: нова фирма, която вози до софия

Мнениеот mirrea » 13 Мар 2011, 23:15

megalamer написа::-) Ти видя ли я повредата... може и тогава шофьора да си е спестил от горивото, но фирмата ще изглежда несериозна след като и при двете поредни пътувания няма отопление поради лични сметки на шофьора... за това е най-удобно да се каже че първия път е било повреда... Две еднакви поредни причини говорят за нехайно отношение на ръководството на фирмата към клиентите си :-) Разбира се, аз не знам истинските причини, всичко може да е точно както казват в и-мейла, тук просто си разсъждавам по възможни хипотези :-)

И това също е вариант :wink:
Аватар
mirrea

Предишна

Назад към Всичко за града