Велинград e спа столицата на Балканите. Всичко за Велинград ще откриете тук - Новини и личности от Велинград, бизнес и туризъм...

ракитово без транспорт

Re: ракитово без транспорт

Мнениеот rocafeller » 25 Мар 2011, 18:15

Какво се карате не знам! Проблемите това да ни бяха - кой, какво, как по форумите! Иначе по темата.... лошо е да нямат транспорт междуградски Ракитово ама..... ние нищо не може да направим!
Money makes the world go round
Аватар
rocafeller

Мнениеот megalamer » 25 Мар 2011, 19:54

rocafeller написа:Какво се карате не знам! Проблемите това да ни бяха - кой, какво, как по форумите! Иначе по темата.... лошо е да нямат транспорт междуградски Ракитово ама..... ние нищо не може да направим!

Аз не се карам с никого... но изглежда някои хора са толкова изнервени от скапаната действителност, че вече не успяват да си сдържат нервите и за съжаление във всяка дума или жест виждат враждебност...
Аватар
megalamer

Мнениеот mirrea » 27 Мар 2011, 10:16

megalamer написа:Ами ако е истина, така им се пада на ракитовци!!! Защото когато имаше 2 превозвача и Беев пусна билети по 1 стотинка по направленията Ракитово, Дорково и Костандово, се тъпчеха по автобусите като сардели за се возят на аванта.. и така близо година, до като другия превозвач или фалира, или се отказа- не помня. На ви сега аванта!
Ама то и автобуси не им трябват, щото има едни малки таксита, които возят до Велинград на цената на автобусния билет /сега като няма автобуси, сигурно ще вдигнат цената, ама пак да кажа - нека им е на ракитовци!!!/

Нелоялната конкуренция води до монопол. Беев иска да е монополист по всички линии, а сега когато се появяват и други превозвачи, или такситата ползват Бееви похвати, не му е приятно и продава автогарата. Чух, че евентуален купувач може да са Юнион Ивкони- те са сериозна фирма с нови автобуси и с много линии.
Аватар
mirrea

Мнениеот theclansman » 27 Мар 2011, 13:05

mirrea написа:.... Чух, че евентуален купувач може да са Юнион Ивкони- те са сериозна фирма с нови автобуси и с много линии.

А дано, този слух се окаже истина!!! Баси, писна ми от раздрънкани автобуси на по 100г.
http://www.ironmaiden-bg.com
4.6.07 BG -2.8.08 GR -10.2.09 SR -14.8.10 HU -15.8.10 RO -16.6.14 BG -30.7.16 RO-24.4.2017 DE -20.7.2018 GR -22.7.2018 BG -10.8.2018 UK -11.8.2018 UK
We are the diamonds that choose to stay coal...
Аватар
theclansman

Мнениеот radolag » 30 Мар 2011, 09:49

Аз нямам намерение да се карам с никого и съм добре с нервите , здравето за разлика от друти. Ама какво са виновни хората от Ракитово ,че Беев е монополист та ,,така им се пада,, ако сте на тяхно место...
radolag

Мнениеот megalamer » 30 Мар 2011, 10:22

radolag написа:Аз нямам намерение да се карам с никого и съм добре с нервите , здравето за разлика от друти. Ама какво са виновни хората от Ракитово ,че Беев е монополист та ,,така им се пада,, ако сте на тяхно место...

Аз пък изразявам МОЕТО становище по въпроса, /нали за това е форума/ това че то не ти харесва, не означава че се заяждам с теб :-)
А ти толкова насериозно прие нещата, все едно си от Ракитово ;-) Бързам да поясня- не че има нещо лошо в това да си от там - правя пояснението, за да не приемеш и предположението ми за опит за обида ;-)
Лек ден :-)
Аватар
megalamer

Мнениеот radolag » 31 Мар 2011, 11:04

Не, не съм от Ракитово ,просто хората нямат вина .
radolag

Предишна

Назад към Всичко за града