Велинград e спа столицата на Балканите. Всичко за Велинград ще откриете тук - Новини и личности от Велинград, бизнес и туризъм...

Краят на ЛЯТНОТО КИНО

Re: Краят на ЛЯТНОТО КИНО

Мнениеот megalamer » 18 Юли 2011, 19:39

radolag написа:Този, който го е купил може да си прави каквото иска, в случея ще се прави хотел.

Е така може, аз мислех че киното е съборено от Общината по проекта за градинките.. А като се направи хотел, край на парка... то не че вече не го съсипаха с тези плочести алеи де.. толкова ги разшириха, че парк не остана... плочник с беседка до беседка...И илюзията, че гората слиза до центъра на града се изгуби... жалко за парка...
Аватар
megalamer

Мнениеот mirrea » 18 Юли 2011, 20:08

Хотел до хотел :puke:
Аватар
mirrea

Мнениеот radolag » 19 Юли 2011, 09:20

Това е благодарение на Дафов и Каферинова / комисионни/
radolag

Мнениеот dankina » 19 Юли 2011, 09:41

megalamer написа:
radolag написа:Този, който го е купил може да си прави каквото иска, в случея ще се прави хотел.

Е така може, аз мислех че киното е съборено от Общината по проекта за градинките.. А като се направи хотел, край на парка... то не че вече не го съсипаха с тези плочести алеи де.. толкова ги разшириха, че парк не остана... плочник с беседка до беседка...И илюзията, че гората слиза до центъра на града се изгуби... жалко за парка...

to pak na nas balgarite nikoga nemoje da ni se ugodi,nestiga che se polagat nqkakvi usiliq da stane po hubavo ami i samo zabelejki tova ne bilo taka onova taka,mi uvajemi kato ste tolkova kadarni napravete i vie ne6to za tozi grad,a ne samo da da pluete,za6toto ne 4e za6titavam lebanov,no nqkoi ako mi kaja prez tezi 20 godi koi napravi pove4e za velingrad kato kmet ot nego,a vie samo pluete
dankina

Мнениеот megalamer » 19 Юли 2011, 09:59

dankina написа:to pak na nas balgarite nikoga nemoje da ni se ugodi,nestiga che se polagat nqkakvi usiliq da stane po hubavo ami i samo zabelejki tova ne bilo taka onova taka,mi uvajemi kato ste tolkova kadarni napravete i vie ne6to za tozi grad,a ne samo da da pluete,za6toto ne 4e za6titavam lebanov,no nqkoi ako mi kaja prez tezi 20 godi koi napravi pove4e za velingrad kato kmet ot nego,a vie samo pluete

Че Лебанов пък какво общо има тук? Не си спомням да съм го виждал да лепи жълти плочки из парка... :-) :-) :-)
Аз съм кадърен в своята си област, в случая се визира кадърността на този, който е изготвил проекта за парка ;-)
А, и да - идеята за ФОРУМ е точно такава - всеки да изразява своето мнение :-)
Аватар
megalamer

Мнениеот mirrea » 19 Юли 2011, 11:34

dankina написа:to pak na nas balgarite nikoga nemoje da ni se ugodi,nestiga che se polagat nqkakvi usiliq da stane po hubavo ami i samo zabelejki tova ne bilo taka onova taka,mi uvajemi kato ste tolkova kadarni napravete i vie ne6to za tozi grad,a ne samo da da pluete,za6toto ne 4e za6titavam lebanov,no nqkoi ako mi kaja prez tezi 20 godi koi napravi pove4e za velingrad kato kmet ot nego,a vie samo pluete

Никой не е направил нищо за града, Лебанов също, и той като всички други се облажи мнооого добре, само един пример давам-почистването на града, а примерите са много, не ми се изброяват дори...Ако имате и капка родолюбие не ми го хвалете моля.
Аватар
mirrea

Мнениеот dankina » 19 Юли 2011, 13:59

mirrea написа:
dankina написа:Никой не е направил нищо за града, Лебанов също, и той като всички други се облажи мнооого добре, само един пример давам-почистването на града, а примерите са много, не ми се изброяват дори...Ако имате и капка родолюбие не ми го хвалете моля.

Вие направихте много сигурно???Сравнение с преди чистотата си няма нищо общо,ама понеже толкова и разбираш от чистота,ако искаш да се върне Строиком със 2-та Дафа и сигурно тогава ще си много доволна.Пак ще повтора,не че защитавам Лебанов,но човека каквото можеше направи,а такива философи като теб може само да си пишете глупостите във форума и нищо полезно за този град да сваршите.
dankina

Мнениеот dankina » 19 Юли 2011, 14:06

А и понеже се сетих,ти някога преди да дойде тази фирма виждала ли си да се коси тревната площ по градинките или по центъра на град,или на входа на града,или да се чистат не регламентирани сметища,гробищни паркове,които бяха потънали целите в буреняци,но явно за огромно съжаление си малко като ония виц за коня с капаците.
dankina

Мнениеот megalamer » 19 Юли 2011, 14:41

dankina написа:А и понеже се сетих,ти някога преди да дойде тази фирма виждала ли си да се коси тревната площ по градинките или по центъра на град,или на входа на града,или да се чистат не регламентирани сметища,гробищни паркове,които бяха потънали целите в буреняци,но явно за огромно съжаление си малко като ония виц за коня с капаците.

Аз в продължение на поне 20 години съм бил свидетел как се косят градинките на града, даже познавах по физиономия няколко от косачите с едни такива силно бръмчащи машинки, а преди да излезнат те се косеше с обиконовени коси...
btw Много се радвам, че най - сетне ти се е оправила клавиатурата и не пише вече на маймуница ;-)
Аватар
megalamer

Мнениеот megalamer » 19 Юли 2011, 14:42

dankina написа:А и понеже се сетих,ти някога преди да дойде тази фирма виждала ли си да се коси тревната площ по градинките или по центъра на град,или на входа на града,или да се чистат не регламентирани сметища,гробищни паркове,които бяха потънали целите в буреняци,но явно за огромно съжаление си малко като ония виц за коня с капаците.

Аз в продължение на поне 20 години съм бил свидетел как се косят градинките на града, даже познавах по физиономия няколко от косачите с едни такива силно бръмчащи машинки, а преди да излезнат те се косеше с обиконовени коси...
btw Много се радвам, че най - сетне ти се е оправила клавиатурата и не пише вече на маймуница ;-)
Ще ни кажеш ли вица за коня с капаците? Аз за съжаление не го знам...
Аватар
megalamer

ПредишнаСледваща

Назад към Всичко за града