Велинград e спа столицата на Балканите. Всичко за Велинград ще откриете тук - Новини и личности от Велинград, бизнес и туризъм...

ОБЩИНСКИ СЪВЕТ

ОБЩИНСКИ СЪВЕТ

Мнениеот B-52 » 11 Ное 2011, 13:42

Предлгам тук да дебатираме по въпросите с общинския съвет, техните решения,съгласни, несъгласни, наши предложения и т.н.
Изображение
Kто в армии служил, тот в церкви не смеётся.
Аватар
B-52

Re: ОБЩИНСКИ СЪВЕТ

Мнениеот B-52 » 11 Ное 2011, 13:47

ДНЕВЕН РЕД от 11.11.2011 г.
1. Определяне възнаграждението на председателя на Общ. съвет
2. Избиране на зам. председатели на общ. съвет
3. Избор на временна комисия за промени в правилника за дейността на ОС
4. Освобождаване на ликвидатора на Стройком и назначаване на нов такъв
5. Промяна в статута на кметства в община Велинград
Изображение
Kто в армии служил, тот в церкви не смеётся.
Аватар
B-52

Мнениеот Симела » 18 Фев 2012, 06:46

Ехо, Общинският съвет! Направете нещо- ръчнете кмета, а той- Еко Титан, да се изхвърлят най-после преливащите гюмове! Да не стане така, че накрая народът да си изхвърля боклука направо на улицата.
Аватар
Симела

Мнениеот radolag » 18 Фев 2012, 08:40

По добре народа да изхвърли некадърните управляващи на улицата
radolag

Мнениеот Фидел Беев » 18 Фев 2012, 10:10

Не го търсете кмета.Той е в болнични до края на февруари с опция за удължаване до края на зимата!
Фидел Беев

Мнениеот napushen » 18 Фев 2012, 12:04

г-н Гагов нареди жена му контрольор във ВИК,на заплата от 2000лв,защо не сложиха някой обикновен човечец,да заблажи и той.А защо я представи със бащината и фамилия,не се знае.Може би щеше да е по-добре да бяхме роми,поне те са единни и щяха да спрат безхаберието на об.съвет,но уви,националистите си мълчат : crazy :
дразнеш съм
Аватар
napushen

Мнениеот slavian2011 » 18 Фев 2012, 19:21

ааааууууууууу стига бре,верно ли е това където го казваш ? 2000 лева ? контрольор в рейса за билетчетата ли ??????????? леле,тя е с друга фамилия защото сигурно са се разделили фиктивно ,а пък и те не са роднини :tmi: оооооооо няма оправия,няма и да има : surrender :
slavian2011

Мнениеот slavian2011 » 18 Фев 2012, 19:42

Фидел Беев написа:Не го търсете кмета.Той е в болнични до края на февруари с опция за удължаване до края на зимата!

към Фидел Беев се обръщам: очевидно е че не долюбвате сегашния кмет, а коя кандидатура би поткрепил от отминалите избори/ като изк. своята/много ми е интересно да разбера,имам някакви предположения но ще ги кажа по късно
slavian2011

Мнениеот Фидел Беев » 19 Фев 2012, 07:30

slavian2011 написа:
Фидел Беев написа:Не го търсете кмета.Той е в болнични до края на февруари с опция за удължаване до края на зимата!

към Фидел Беев се обръщам: очевидно е че не долюбвате сегашния кмет, а коя кандидатура би поткрепил от отминалите избори/ като изк. своята/много ми е интересно да разбера,имам някакви предположения но ще ги кажа по късно[/quote

Аз нямам нищо лично против фигурата,лицето и спортиста Иван Лебанов-който уважавам за това което е направил като такъв.Аз имам против управлението или неуправлението на общината от кмета Иван Лебанов.За първи път в историята си общината започва годината с толкова огромен минус,дефицит от 5 милиона е сериозен за всяка община.Лошото в случая не е че общаиата е на дефицит с толкова а,че нищо не е свършено с тези пари.За пример ще ви дам една отсечка от 1,1 километър от Света Петка до Джиханова Махала за която са похарчени над 300 000 лв и сигурно ще трябват още поне 300 000 за да се довърши а хортата с толкова пари строят магистрали.Имам против че общината печели проекти и вместо да се реализират те се опорочават с некадърни конкурси.А що се отнася до това кой кандидат от другите бих подкрепил-там мисля че отговора е ясен за всички.И мисля че ако той беше спечелил изборите общината щеше да тръгне в правилна посока!]
Фидел Беев

Мнениеот radolag » 19 Фев 2012, 08:58

Бил си във власта и знаеш механизмите, защо не подадете уличаващите документи , с които КМЕТА източва пари . Като се прибави и зимната картинка ,че оставиха града като лунен пейсаж, а са изписали пари за чистене да му се поиска оставката
radolag

Следваща

Назад към Всичко за града