Велинград e спа столицата на Балканите. Всичко за Велинград ще откриете тук - Новини и личности от Велинград, бизнес и туризъм...

Трябва ли да има 4 заместник кмета в общината??

Трябва ли да има 4 заместник кмета в общината??

Мнениеот Фидел Беев » 17 Яну 2012, 09:00

Уважаеми пишещи,
чета вашите мнения във форума и вашето недоволство особено по последната тема с ледения Велинград ,чистотата и мръсотията в града и тем подобни,и искам да ви питам,след като в общината никой не си върши работата трябва ли да има толкова заместник кметове?За справка в Пазарджик е само 1 а при нас 4 .Тия 4 заместник кмета ни струват по около 2 000 лв на месец всеки или общо към 100 000 лв на година само за заплати а с другите харчове може и да ги надминат/заплатата на всеки от тях е 1400 лв със осигуровки и други стига че и надхвърля тази сума/Нека чуя вашето мнение.Ако кмета е много добър то не му трябват толкова заместник кметове а ако има 4 заместника то тогава да махнем кмета за какво ни е той!И без това не ходи на работа!
Фидел Беев

Re: Трябва ли да има 4 заместник кмета в общината??

Мнениеот Симела » 17 Яну 2012, 09:35

Мисля, че много от гражданите на Велинград мислят като тебе. Не се вижда никакъв резултат от работата на тези 4 зам.кмета, нищо, което да подобри и улесни положението във Велинград. Само изтичане на пари, които могат да помогнат за нещо друго. И не само тези заместници- много хора са в общинска администрация. Това, което правят те, може да се свърши от по-малко служители, които качествено и съзнателно да работят. Икономията от средствата, които сега се дават за излишните служители, може да се вложи в други дейности- зимно почистване, асфалтиране на улици и най-належащи други неща, касаещи гражданите. Да не говорим за бензина и разхода по служебните коли в общинска администрация. Поне да имаше някаква полза от тях. Да се поразходят малко по ледените улици, да видим докъде ще стигнат.
Аватар
Симела

Мнениеот radolag » 17 Яну 2012, 12:36

Тези 4 зам .кметове имат и шофьори. Шофьорите сутрин си карат жените на работа ,децата на у-ще , пият кафе ,после взимат зам .кмета от дома и го карат на,, работа,,. После следва обратния ред, дори шофьорите са си продали личните авт .,защото ползват служ. като лични .Всички тези разходи са от нашия джоб .Служ. коли трябва да домуват пред общ. и да се ползват за служ. цели и всички служители да ходят на работа с общ.транспорт или лични авт .НЯМА НУЖДА ОТ ТОЛКОВА ШОФЬОРИ И КМЕТОВЕ
radolag

Мнениеот Фидел Беев » 17 Яну 2012, 13:21

radolag написа:Тези 4 зам .кметове имат и шофьори. Шофьорите сутрин си карат жените на работа ,децата на у-ще , пият кафе ,после взимат зам .кмета от дома и го карат на,, работа,,. После следва обратния ред, дори шофьорите са си продали личните авт .,защото ползват служ. като лични .Всички тези разходи са от нашия джоб .Служ. коли трябва да домуват пред общ. и да се ползват за служ. цели и всички служители да ходят на работа с общ.транспорт или лични авт .НЯМА НУЖДА ОТ ТОЛКОВА ШОФЬОРИ И КМЕТОВЕ

Едно време аз като бях кмет и бях паркирал служебните коли пред общината всички ме упрекваха.Изкараха ме най-черния като уволних 23 служители,но рано или късно света е колело и всички ще се убедите че тогава съм бил прав.Но вие си избрахте вашия кмет.На ви го сега вашия кмет.Нали знаете че като яхнете коня трябва да му дишате и пръднята.
Фидел Беев

Мнениеот B-52 » 17 Яну 2012, 13:39

Лицето с nickname "Фидел Беев", Фидел Беев ли е или не...За да знам... : idea :
Изображение
Kто в армии служил, тот в церкви не смеётся.
Аватар
B-52

Мнениеот napushen » 17 Яну 2012, 13:59

ние сме виновни,защото когато има сесия,никой от нас гражданите не ходи и не задава въпроси и критики : crazy :
дразнеш съм
Аватар
napushen

Мнениеот theclansman » 17 Яну 2012, 15:20

Абсолютно съм съгласен с всички - НЯМА нужда от 4 заместника!!! Разхищение на пари, седят чешат си макарите и вземат заплата от нашия джоб....

B-52 написа:Лицето с nickname "Фидел Беев", Фидел Беев ли е или не...За да знам... : idea :

И да ти пише, че е той - няма да има доказателства. Както, ако ти пише и че не е той. Може да разбереш дали е той, ако му пишеш на лично (за да не се спами само из форума), да се срещнете някъде (ако толкова много искаш да знаеш, дали е той), и ако се появи на точното място и час, значи е той....
Но както и да е - и той да е, и да не е той - аз също бях по-доволен, когато той беше кмет. Улиците бяха чисти, доколкото си спомням и заплата май не вземаше - даваше я като дарение в дома и още куп работи....
http://www.ironmaiden-bg.com
4.6.07 BG -2.8.08 GR -10.2.09 SR -14.8.10 HU -15.8.10 RO -16.6.14 BG -30.7.16 RO-24.4.2017 DE -20.7.2018 GR -22.7.2018 BG -10.8.2018 UK -11.8.2018 UK
We are the diamonds that choose to stay coal...
Аватар
theclansman

Мнениеот Фидел Беев » 17 Яну 2012, 20:05

theclansman написа:Абсолютно съм съгласен с всички - НЯМА нужда от 4 заместника!!! Разхищение на пари, седят чешат си макарите и вземат заплата от нашия джоб....

B-52 написа:Лицето с nickname "Фидел Беев", Фидел Беев ли е или не...За да знам... : idea :

И да ти пише, че е той - няма да има доказателства. Както, ако ти пише и че не е той. Може да разбереш дали е той, ако му пишеш на лично (за да не се спами само из форума), да се срещнете някъде (ако толкова много искаш да знаеш, дали е той), и ако се появи на точното място и час, значи е той....
Но както и да е - и той да е, и да не е той - аз също бях по-доволен, когато той беше кмет. Улиците бяха чисти, доколкото си спомням и заплата май не вземаше - даваше я като дарение в дома и още куп работи....

Е,нямам думи.Някой в този град да ме похвали.Кажи къде да ти пратя една бутилка вино за почерпка.Освен това лецето Фидел Беев е Фидел Беев,това че на някой му се струва невероятно че пиша все пак всеки може да се научи на това,аз да не съм сакат??Освен това да ви кажа и друго ,мен като ме махнаха през 2004 в общината останаха да управляват Дулев и Ходжов и двамата до тогава не знаеха къде се намират.Но по тяхно време общината не фалира нали??И нямаше дългове,нямаше проблеми работата вървеше,вапреки че и тях всеки ден ги сваляха и избираха от общинския съвет.Но аз ще ви кажа,защо кмета има 4 заместник кмета,ДА НЕ РАБОТИ и той сега не ходи на работа.А ако остане един трябва и той да РАБОТИ.А кмета не обича да работи.Е тва е,от мен да го знаете.
Фидел Беев

Мнениеот kalispera » 17 Яну 2012, 22:20

Възмутена съм, меко казана, от факта, че Иван Лебанов има не един, не двама, ами цели четири заместници! И обикновените велинградчани трябват да плащат издръжката им, да плащат цената за това, Лебанов да не ходи на работа, а неговите лакеи да фалират Общината вместо него. Не стига, че Общината е фалирала, не стига, че няма пари за улично осветление, за почистване на леда и снега, за заплати на общинарите, ами тоя плужей си има четирима придворни. И кои са те? Бихте ли изброили имената на всички вице-та, и има ли по-, по-, най- от тях? Или всички са равнопоставени?
In order to be irreplaceable one must always be different.
Аватар
kalispera

Мнениеот megalamer » 17 Яну 2012, 22:25

kalispera написа:Възмутена съм, меко казана ....

Че да не си паднала от небето , та се възмущаваш? Живееш в България! Това би трябвало да ти обясни всичко.
Аватар
megalamer

Следваща

Назад към Всичко за града