Велинград e спа столицата на Балканите. Всичко за Велинград ще откриете тук - Новини и личности от Велинград, бизнес и туризъм...

Трябва ли да има 4 заместник кмета в общината??

Re: Трябва ли да има 4 заместник кмета в общината??

Мнениеот B-52 » 23 Яну 2012, 23:13

Драги ми Смехурко,
Дълго време се колебаех дали да започна да ти пиша, а и толкова време мина откакто не съм сядал, тук горе на дървото, да ти драсна няколко реда.
А тук много неща се случват и има за какво да си говорим. Патиланците много взеха да стават и такива патила измислят, че баба Цоцолана реши да се пенсионира и отиде на вилата си, за да си почива на спокойствие. Както разбираш сам, останали без надзор, Патилан и неговата славна дружина решиха да ми дойдат на гости и така си и останаха да лагеруват в двора пред банята. Доколкото разбрах от Патилан, той отдавна не ти е писал, но се надявам да го разбереш. Много е зает тук – нови хоризонти и предизвикателства се откриват всеки ден пред дружината. Не му се сърди.
И ето, за това реших да седна и да ти пиша днес. Ще поема старата служба на Патиланчо и ще ти пиша какви ги вършат тез славни момци-хубавци.
Това е драги ми Смехурко! От утре почвам да ти разказвам.

Поздрав най-сърдечен!

Твой приятел вечен,
Black D3vil
Изображение
Kто в армии служил, тот в церкви не смеётся.
Аватар
B-52

Мнениеот napushen » 24 Яну 2012, 14:36

Фидел Беев написа:Хайде сега всички които пишем тук в четвъртък в 9,30 часа в голямата зала на общината на сесия на общинския съвет и да видим ставаме ли за нещо или не.!И заслужаваме ли да се наречем гражданско общество или не!Нека покажем че ни пука и че сме против това някой да си клати краката и да получава пари за това!

ей това е приказка........аз съм за :idea:
дразнеш съм
Аватар
napushen

Мнениеот B-52 » 24 Яну 2012, 22:46

napushen написа:
Фидел Беев написа:Хайде сега всички които пишем тук в четвъртък в 9,30 часа в голямата зала на общината на сесия на общинския съвет и да видим ставаме ли за нещо или не.!И заслужаваме ли да се наречем гражданско общество или не!Нека покажем че ни пука и че сме против това някой да си клати краката и да получава пари за това!

ей това е приказка........аз съм за :idea:

Изображение
Аватар
B-52

Мнениеот barea » 25 Яну 2012, 17:33

Фиделе , кажи го кой е този магистрат - личен прокурор в Пазарджик ?
barea

Мнениеот idealist » 26 Яну 2012, 17:24

Драги съграждани, чета написаното дотук и...още повече губя надежда! Всички вие описвате недопустимата ситуация в Общината и абсурдите, които се случват там( не само с избора на 4 зам.кмета :clap: )-и...оставате само на тази си пасивна позиция!Защото да се пише във подобен форум си е чисто такава изява! Пое ли някой от вас отговорност да промени нещо на изминалите избори? Постави ли някой името си на плакат или брошура- да бъде одобрявано или...по-често хулено! Имаше ли намерение някой от вас да постави в залог успешна професионална кариера- за да опита да помогне за развитието на Община Велинград! Може би да, но...мисля, че по-скоро не!
Няма да крия, че под упреци от рода: "Така е, като не поемате отговорност!"- участвах в изминалите избори! Е, не в някоя от големите партии( там местата са с "абонамент"), но...мислех си-нали подобни(местни) избори са в голяма степен мажоритарни! И...какво от това? Никой не се интересува от това кой си, какви са качествата ти, постиженията ти на професионалното поприще( които говорят за потенциал) и можеш ли да помогнеш?! Важна е демагогията и личния интерес!
Разбира се, резултатът-който постигнах по нормален начин беше плачевен! Констатирах подмяна на изборни резултати- но...какво от това? Така прокламираните съветници....се самоизбраха- и това е горчивата истина!
Сега...в резултат на всичко това съм загубил всякакъв афинитет към това, което се случва в града! Съсредоточавам се към това, да оползотворя възможностите си за личен просперитет.И ми се отдава! Жалко за обществото, което загуби тази ...възможност- за него да работят кадърни хора( защото тази лична история не е прецедент и е по-скоро факт, засягащ немалко хора). Та...да живеят некадърниците! Те могат само така- смучейки обществени облаги! А ние...кръгом и продължаваме! Но...не в полза на любимия град! Дано сте приели писанието ми като израз на всеобща позиция- а не като хленч! Защото то е последното! Вече не се интересувам!!! Ще бъда там, където ме ценят!!! Бъдете здрави!!!
idealist

Мнениеот kalispera » 28 Яну 2012, 20:58

Драги идеалисте,
това че не сме ти турили името на плаката и не сме влезли в общинския съвет, отнема ли ни правото на гражданска позиция и право на избор на управляващи. Ние сме гласоподавателите, ние изибраме управляващите и имаме право да изискваме от тях. Не може всички да се наврем в парламента, нали?
И като си се кандидатирал и като си се изтипосал на плаката с какво повече от мен помогна на Велинград?
И нали знаеш, че политиката е мръсна работа? Явно знаеш, и си предпочел да се оттеглиш от нея, за да се развиваш професионално.
In order to be irreplaceable one must always be different.
Аватар
kalispera

Мнениеот B-52 » 28 Яну 2012, 22:42

idealist написа:Драги съграждани, чета написаното дотук и...още повече губя надежда! Всички вие описвате недопустимата ситуация в Общината и абсурдите, които се случват там( не само с избора на 4 зам.кмета :clap: )-и...оставате само на тази си пасивна позиция!Защото да се пише във подобен форум си е чисто такава изява! Пое ли някой от вас отговорност да промени нещо на изминалите избори? Постави ли някой името си на плакат или брошура- да бъде одобрявано или...по-често хулено! Имаше ли намерение някой от вас да постави в залог успешна професионална кариера- за да опита да помогне за развитието на Община Велинград! Може би да, но...мисля, че по-скоро не!
Няма да крия, че под упреци от рода: "Така е, като не поемате отговорност!"- участвах в изминалите избори! Е, не в някоя от големите партии( там местата са с "абонамент"), но...мислех си-нали подобни(местни) избори са в голяма степен мажоритарни! И...какво от това? Никой не се интересува от това кой си, какви са качествата ти, постиженията ти на професионалното поприще( които говорят за потенциал) и можеш ли да помогнеш?! Важна е демагогията и личния интерес!
Разбира се, резултатът-който постигнах по нормален начин беше плачевен! Констатирах подмяна на изборни резултати- но...какво от това? Така прокламираните съветници....се самоизбраха- и това е горчивата истина!
Сега...в резултат на всичко това съм загубил всякакъв афинитет към това, което се случва в града! Съсредоточавам се към това, да оползотворя възможностите си за личен просперитет.И ми се отдава! Жалко за обществото, което загуби тази ...възможност- за него да работят кадърни хора( защото тази лична история не е прецедент и е по-скоро факт, засягащ немалко хора). Та...да живеят некадърниците! Те могат само така- смучейки обществени облаги! А ние...кръгом и продължаваме! Но...не в полза на любимия град! Дано сте приели писанието ми като израз на всеобща позиция- а не като хленч! Защото то е последното! Вече не се интересувам!!! Ще бъда там, където ме ценят!!! Бъдете здрави!!!

:rofl: :rofl: :rofl: :rofl: :rofl: :rofl:

Изображение
Аватар
B-52

Предишна

Назад към Всичко за града