Велинград e спа столицата на Балканите. Всичко за Велинград ще откриете тук - Новини и личности от Велинград, бизнес и туризъм...

До кога шуробаджанащина в общината?

До кога шуробаджанащина в общината?

Мнениеот Фидел Беев » 03 Фев 2012, 22:19

http://www.velingrad.bg/frpres.html

Обявление от Община Велинград по проект „И аз имам семейство”

Oбщина Велинград, в качеството си на партньор на Агенция за социално подпомагане, която е конкретен бенефициент по проект „И аз имам семейство” попроцедура за директно предоставяне на безвъзмездна финансова помощ „Приеми ме”, бюджетна линия BG051РО001-5.2.11, ще осъществи подбор надвама социални работници, предоставящи услугата „Приемна грижа” в община Велинград.

Това горе са кандидатите които са участвали и тези които са одобрени.Познайте кой е първия одобрен???Под номер 9- Мехмед Чолаков.Е това ако не е съвпадение.сигурно се бъркам,може да греша ,но това ако не е бащата на дясната ръка и левия крак на кмета Лебанов -Муса Чолаков не знам!Според мен това е пълен резил и абсурд!Пълна гавра с останалите 8 човека които са участвали в конкурса.Направо съм възмутен и ако кмета Лебанов не уволни по най бързия начин Муса Чолаков или ако ние не се възпротивим срещу това значи сме ОВЦЕ!
Фидел Беев

Re: До кога шуробаджанащина в общината?

Мнениеот kalispera » 04 Фев 2012, 00:44

Ами явно цялата рода са много кадърни, толкова кадърни, че няма друг достоен кандидат освен прекия родственик на Муса.
In order to be irreplaceable one must always be different.
Аватар
kalispera

Назад към Всичко за града