Велинград e спа столицата на Балканите. Всичко за Велинград ще откриете тук - Новини и личности от Велинград, бизнес и туризъм...

Спешно търся ясновидка във Велинград

Re: Спешно търся ясновидка във Велинград

Мнениеот intake » 13 Май 2009, 19:17

svetlana я сподели какви ти бяха проблемите. И кажи колко ти зе гледачката :lol: :lol: :lol: И аз мога да гледам. И да кажа и аз един виц за гледачки...

Жена отишла при ясновидка да и гледа...

Ясновидката - Виждам, висок рус мъж със сини очи на име Петър.
Жената - Браво, браво, така е! Какво друго виждате ?
Ясновидката - Виждам, че сте заедно от около 2 седмици !
Жената - Да, така е, найстина сте добра ! Друго какво може да ми кажете ?
Ясновидката - Виждам, че този пръстен и колието което носите ви ги е подарил той !
Жената - Наистина е така, много сте добра, как познахте и името и от кога сме заедно и за пръстена и колието.
Ясновидката - Кажи му на тоя мръсник Петър да спре да лъже жените с този пръстен и колие и му кажи, че си е забравил едни ключове при мен !
intake

Мнениеот Зарина » 17 Окт 2010, 18:05

Светле, намери ли си ясновидка? Защото чета по разни плакати, че ще пристигне Николета. А някой от форумците чул ли е за тази гледачка, не че вярвам, но ще ми е интересно някой да сподели дали е ходил при Николета и с какви впечатления е.
Аватар
Зарина

Мнениеот petronii » 18 Окт 2010, 16:27

Светлана, пишеш по-нагоре, че има Господ. Ами ти ако наистина вярваш в Бог, изобщо няма да се занимаваш с врачки, гледачки и тем подобни ментачки. Ще направиш огромна глупост, ако мислиш, че някаква гледачка ще ти помогне. Напротив, ще си навлечеш нови неприятности, ако идея при такива измислени гледачки. Те се интересуват само от това да ти вземат парите и да те заблуждават, че могат да ти помогнат. По-далече стой от такива и няма да сгрешиш. Помисли си добре!
petronii

Мнениеот megalamer » 18 Окт 2010, 16:30

petronii написа:Светлана, пишеш по-нагоре, че има Господ. Ами ти ако наистина вярваш в Бог, изобщо няма да се занимаваш с врачки, гледачки и тем подобни ментачки. Ще направиш огромна глупост, ако мислиш, че някаква гледачка ще ти помогне. Напротив, ще си навлечеш нови неприятности, ако идея при такива измислени гледачки. Те се интересуват само от това да ти вземат парите и да те заблуждават, че могат да ти помогнат. По-далече стой от такива и няма да сгрешиш. Помисли си добре!

Брех, поне веднъж да сме на едно мнение с petronii... :-)
А Ванга къде я слагаш? При мошенничките ли, или имаш особено мнение за нея ?
Аватар
megalamer

Мнениеот kalispera » 18 Окт 2010, 22:45

Не, че ме питаш мене, ама да си кажа :wink:
Ванга я слагам в специална категория мошенници.
In order to be irreplaceable one must always be different.
Аватар
kalispera

Мнениеот Симела » 22 Окт 2010, 08:28

На времето една местна ясновидка разби нервите на моя приятелка, която стигна до там, че се изсели от града. Не смятам, че Николета ще изгрее и ще помогне, всеки сам трябва да разчита на себе си. Тя е дошла, а сигурно вече си е и отишла, само за пари, само за собствена изгода, а не от състрадателност.
Аватар
Симела

Предишна

Назад към Всичко за града