Велинград e спа столицата на Балканите. Всичко за Велинград ще откриете тук - Новини и личности от Велинград, бизнес и туризъм...

Google Street View дойде и във Велинград

Re: Google Street View дойде и във Велинград

Мнениеот theclansman » 01 Апр 2013, 11:54

radolag написа:Боклуците покрай линията всички знаем кой ги прави-циганите ,които живеят там ,колят овце и продават месо на двора .Конете се разхождат, пасът и серът в парковете ,където водим децата да играят .Всички знаем това ,само ОБЩИНА И ПОЛИЦИЯ НЕ ЗНАЯТ . ЦИГАНИН ДА СИ БЪЛГАРИЯ..

Разгеле - поне 1 човек да е на моето мнение в форума, за тази сган циганска....
http://www.ironmaiden-bg.com
04.06.07(София)...02.08.08(Αθήνα)...10.02.09(Београд)...14.08.10(Budapest)...15.08.10(Cluj-Napoca)...16.06.14(София)...30.07.16(București)...
We are the diamonds that choose to stay coal...
Аватар
theclansman

Мнениеот чочо » 01 Апр 2013, 23:04

В никакъв случай на защитавам циганите,но истината е ,че за това те са само частично отговорни.По голямата част за съжаление си го правят българите.Там с колички се кара смет от целия квартал около линията.Веднъж минавайки от там направих забележка на мъж ,който изхвърляше количката непосредствено до контейнера.И за малко щеше да ме удари.А той не беше циганин със сигурност.
Проблемът на света е, че глупавите са самоуверени, а умните винаги се колебаят."
Аватар
чочо

Мнениеот megalamer » 01 Апр 2013, 23:18

чочо написа:В никакъв случай на защитавам циганите,но истината е ,че за това те са само частично отговорни.По голямата част за съжаление си го правят българите.Там с колички се кара смет от целия квартал около линията.Веднъж минавайки от там направих забележка на мъж ,който изхвърляше количката непосредствено до контейнера.И за малко щеше да ме удари.А той не беше циганин със сигурност.

Както винаги, най-удобно е да хвърляме вината за всичко случващо се около нас на циганите, помаците и марсианците...
Аватар
megalamer

Мнениеот radolag » 02 Апр 2013, 09:43

Че има и от нас нодобросъвестни ,има ,но циганите като изхвърлят няколко каруци с боклук и става микро сметище .Ако няма боклук и българина няма да хвърли .Защо ОБЩИНАТА НЕ ГЛОБЯВА НАРУШИТЕЛИТЕ ,, Megalamer ,,конкретно говорим за ЦИГАНИ ,а не за други етноси, но ти пак отиде на Марс.
radolag

Мнениеот megalamer » 02 Апр 2013, 18:26

radolag написа:Че има и от нас нодобросъвестни ,има ,но циганите като изхвърлят няколко каруци с боклук и става микро сметище .Ако няма боклук и българина няма да хвърли .Защо ОБЩИНАТА НЕ ГЛОБЯВА НАРУШИТЕЛИТЕ ,, Megalamer ,,конкретно говорим за ЦИГАНИ ,а не за други етноси, но ти пак отиде на Марс.

Аз не съм виждал до сега циганин да натовари каруца с боклук от Анезица или от Асфалтова база и да го закара до линията, а ти?
А колкото до помаците - под всяка новина на сайта независимо на каква тема е, коментариите са за некадърния ни кмет, за помашкия град и за това че помаците са го избрали... За това ги включих и тях - непременно са виновни - ако не за боклука, то за кмета... и никога няма да се оправим, ако постоянно търсим в другите виновник за проблемите си...
Аватар
megalamer

Мнениеот theclansman » 02 Апр 2013, 19:04

megalamer написа:Аз не съм виждал до сега циганин да натовари каруца с боклук от Анезица или от Асфалтова база и да го закара до линията, а ти?
А колкото до помаците - под всяка новина на сайта независимо на каква тема е, коментариите са за некадърния ни кмет, за помашкия град и за това че помаците са го избрали... За това ги включих и тях - непременно са виновни - ако не за боклука, то за кмета... и никога няма да се оправим, ако постоянно търсим в другите виновник за проблемите си...

Добре бе, Мегаламер - имам ти някакво уважение, въпреки че не те познавам лично, но понякога имам чувство, че разговарям с 5 годишно дете....

ДА - и аз не съм виждал цигани да изхвърлят боклуци до линията - поне не тези от Анезица, но искаш да кажеш, че циганите не хвърлят боклуци в реката ли? Не си ли ходил покрай Анезица, пък и в нея, та да видиш какво е? В базата не си ли ходил? В други гета в страната? През Факултето да си минавал - а там е входа към столицата ни по релсов път от Гърция.....
Не казвам, че българите не мърсим - дори напротив. Не веднъж съм писал, че ми е писнало да гледам как малки, а и големи, си изхвърлят боклуците по тревата в парковете, и на какви ли не други места. Преди година, две мисля, че и тук във форума бяхме засегнали темата с изхвърлените боклуци от старата автогара в реката (Краси, Краси...) и още куп други.... Всички мърсим.... Българи, цигани, помаци... всички...
Въпроса тук не е кой мърси, и кой не... Въпроса е, че няма наказани!!!
04.06.07(София)...02.08.08(Αθήνα)...10.02.09(Београд)...14.08.10(Budapest)...15.08.10(Cluj-Napoca)...16.06.14(София)...30.07.16(București)...
Аватар
theclansman

Мнениеот megalamer » 02 Апр 2013, 19:38

theclansman написа:ДА - и аз не съм виждал цигани да изхвърлят боклуци до линията - поне не тези от Анезица, но искаш да кажеш, че циганите не хвърлят боклуци в реката ли?...

Ама аз коментирах това:
"Мнение от radolag » 01 Апр 2013, 09:32
Боклуците покрай линията всички знаем кой ги прави-циганите ,които живеят там..."

т.е конкретно за линията, а не изобщо... Иначе за край реката напълно съм съгласен и никога не бих спорил, че циганите са по-чистници от нас... всички сме една стока...
А ако знаеш само каква смрад се носи около реката цели 5-6 километра надолу след Драгиново... бедна ти е фантазията!
Аватар
megalamer

Мнениеот theclansman » 03 Апр 2013, 01:48

megalamer написа:Ама аз коментирах това:
"Мнение от radolag » 01 Апр 2013, 09:32
Боклуците покрай линията всички знаем кой ги прави-циганите ,които живеят там..."

т.е конкретно за линията, а не изобщо... Иначе за край реката напълно съм съгласен и никога не бих спорил, че циганите са по-чистници от нас... всички сме една стока...
А ако знаеш само каква смрад се носи около реката цели 5-6 километра надолу след Драгиново... бедна ти е фантазията!

Ясно, но ако не знаеш - не че защитавам българите (те са повечето помаци) там - има и малка циганска махала, точно покрай линията, така че :-)
Аватар
theclansman

Мнениеот radolag » 03 Апр 2013, 10:16

В случая визирах точно няколкото цигански семейства ,които живеят покрай линията ,а за махалите коментара е излишен .Там няма кой да ги гледа боклуците освен самите мангали.
radolag

Мнениеот megalamer » 03 Апр 2013, 19:13

radolag написа:В случая визирах точно няколкото цигански семейства ,които живеят покрай линията ,а за махалите коментара е излишен .Там няма кой да ги гледа боклуците освен самите мангали.

Аз като любител на горските пътеки нямам навика да се разхождам по улиците на града и за това не знаех за тези няколко цигански семейства, заселили се край линията - живи и здрави да са, явно са отворили работилници за боклук, та се е издигнала тази дига край линията от Лъжене до Чепино ;-) И разбира се, добре са ни дошли, та да ни служат за параван когато и ние си изхвърляме боклуците там :-)
Аватар
megalamer

ПредишнаСледваща

Назад към Всичко за града