Велинград e спа столицата на Балканите. Всичко за Велинград ще откриете тук - Новини и личности от Велинград, бизнес и туризъм...

Какъв тип заведение ви липсва в града?

Re: Какъв тип заведение ви липсва в града?

Мнениеот radolag » 20 Апр 2013, 08:26

Още го има това заведение
radolag

Мнениеот megalamer » 20 Апр 2013, 20:44

radolag написа:Още го има това заведение

И пак ли е така пълно по обяд?
Аватар
megalamer

Мнениеот radolag » 21 Апр 2013, 09:07

Не ходя толкова често ,но когато минавам винаги има доста хора. На Центъра е ,богато меню ,нормални цени .Велинград има нужда от такова заведение ,защото не всеки може да си ходи да обядва в къщи, а и сме курорт .За сега алтернативата е ,,Чинари ,,с обедното меню.
radolag

Мнениеот B-52 » 21 Апр 2013, 11:25

Изображение
Kто в армии служил, тот в церкви не смеётся.
Аватар
B-52

Мнениеот B-52 » 21 Апр 2013, 11:27

Изображение
Аватар
B-52

Мнениеот B-52 » 21 Апр 2013, 11:31

Street food по света е шоу за туристите...Които с удоволствие си оставят паричките ;)
Изображение
Аватар
B-52

Мнениеот megalamer » 21 Апр 2013, 15:32

radolag написа:...За сега алтернативата е ,,Чинари ,,с обедното меню.

От Чинарите /където за последно съм ходил пак 2006-та/ имам много лоши спомени, дано да са се променили нещата ... всеки ден ходехме с колегите там на обяд... толкова намръщени и троснати сервитьори другаде не съм виждал.. идват на масата с изражение "толкова съм зает, а сега и вие сте дошли тук да ми досаждате и пречите", не доизслушват поръчката и хукват нанякъде, след което естествено носят не това което сме искали... На 2 /два/ пъти ни се е случвало от панера с хляб да изпълзи хлебарка... таскебап- неимоверно скъп,а го носят в една плоска чиния, в която няма почти нищо - можеш само да я забършеш с половин филийка хляб и свършва... а веднъж от него откровено миришеше на развалено месо, извикахме сервитьора / 3-ма си го бяхме поръчали/ накарахме го да го помирише, след което тихомълком си отнесе обратно порциите и не ни ги включи в сметката...
Друг случай - една колежка малко закъсня и седна по-късно при нас на масата... поръча си, донесоха и го , но не донесоха хляба...След 10-ина минутно чакане сервитьора най-сетне благоволи да дойде, тя му поиска хляб, а той се пресегна и взе ХЛЯБА ОТ ОСТАНАЛ ПАНЕР ОТ СЪСЕДНАТА МАСА И И ГО СЕРВИРА! След този случай май престанахме да ходим там цялата група от 10-тина човека...
Дано сега да е по-различно.
Аватар
megalamer

Мнениеот theclansman » 21 Апр 2013, 16:56

megalamer написа:
radolag написа:...За сега алтернативата е ,,Чинари ,,с обедното меню.

От Чинарите /където за последно съм ходил пак 2006-та/ имам много лоши спомени, дано да са се променили нещата ... всеки ден ходехме с колегите там на обяд... толкова намръщени и троснати сервитьори другаде не съм виждал.. идват на масата с изражение "толкова съм зает, а сега и вие сте дошли тук да ми досаждате и пречите", не доизслушват поръчката и хукват нанякъде, след което естествено носят не това което сме искали... На 2 /два/ пъти ни се е случвало от панера с хляб да изпълзи хлебарка... таскебап- неимоверно скъп,а го носят в една плоска чиния, в която няма почти нищо - можеш само да я забършеш с половин филийка хляб и свършва... а веднъж от него откровено миришеше на развалено месо, извикахме сервитьора / 3-ма си го бяхме поръчали/ накарахме го да го помирише, след което тихомълком си отнесе обратно порциите и не ни ги включи в сметката...
Друг случай - една колежка малко закъсня и седна по-късно при нас на масата... поръча си, донесоха и го , но не донесоха хляба...След 10-ина минутно чакане сервитьора най-сетне благоволи да дойде, тя му поиска хляб, а той се пресегна и взе ХЛЯБА ОТ ОСТАНАЛ ПАНЕР ОТ СЪСЕДНАТА МАСА И И ГО СЕРВИРА! След този случай май престанахме да ходим там цялата група от 10-тина човека...
Дано сега да е по-различно.

Да ти кажа, аз също не съм ходил няколко години, но хубави спомени от там нямам! Не съм виждал хлебарка, но не отричам и такива случай да е имало. А сервитьорите много добре ги описа - все едно си им длъжен нещо... Нито яденето е най-доброто в града, нито обслужването, а пък за музиката да не говорим....
http://www.ironmaiden-bg.com
04.06.07(София)...02.08.08(Αθήνα)...10.02.09(Београд)...14.08.10(Budapest)...15.08.10(Cluj-Napoca)...16.06.14(София)...30.07.16(București)...
We are the diamonds that choose to stay coal...
Аватар
theclansman

Мнениеот radolag » 22 Апр 2013, 17:51

На обяд ,,музиката,, почива и досега сме доволни с колегите и от сервитьори и от храна. А вие не сте ходили с години ,мисля ,че ще намерите разлика ,но поне като няма атракциони в града имаме голям избор но кръчми.
radolag

Мнениеот kalispera » 23 Апр 2013, 22:12

На града липсва икономика, на хората липват пари. Стига с тези заведения.
In order to be irreplaceable one must always be different.
Аватар
kalispera

ПредишнаСледваща

Назад към Всичко за града