Велинград e спа столицата на Балканите. Всичко за Велинград ще откриете тук - Новини и личности от Велинград, бизнес и туризъм...

Опознай Велинград, за да го обикнеш:))

Re: Опознай Велинград, за да го обикнеш:))

Мнениеот dora » 21 Дек 2010, 16:00

Много лесна загадка. Мегаламер, този път няма начин да не познаеш!
peika.jpg
Аватар
dora

Мнениеот megalamer » 21 Дек 2010, 16:16

dora написа:Много лесна загадка. Мегаламер, този път няма начин да не познаеш!

Пак не познах ;-( Ама като оглеждам добре, ми се струва че е пак някъде по трасето Каменица-Стария чарк -баира в дъното ми прилича на подстъпите към Арапчал... :-)
Аватар
megalamer

Мнениеот megalamer » 21 Дек 2010, 19:04

vasil111 написа:.... аз си искам все пак витата борика......

Ето ти малко снимки от твоята Вита Борика /по точно пътеката Кладова - Витата Борика - едно от любимите ми места/Елите са приказно красиви!
1.jpg
2.jpg
3.jpg
4.jpg
5.jpg
6.jpg
7.jpg
Аватар
megalamer

Мнениеот vasil111 » 21 Дек 2010, 19:42

добре де, стига с тия детски работи - снимки мимки, виждал съм ги елите, дай да ходим да ги видим отрупани със сняг и занемели в бяла премяна с натежали клони.
vasil111

Мнениеот megalamer » 21 Дек 2010, 19:57

vasil111 написа:добре де, стига с тия детски работи - снимки мимки, виждал съм ги елите, дай да ходим да ги видим отрупани със сняг и занемели в бяла премяна с натежали клони.

Абе за сега гледай снимките, че ако пак се развали внезапно времето, може само с тях да си останем :-)
Аватар
megalamer

Мнениеот dora » 26 Дек 2010, 16:06

Мегаламер, снимах пак със зум и ти изпращам да отгатнеш къде е това.
borove.jpg
Аватар
dora

Мнениеот megalamer » 26 Дек 2010, 17:26

Това е стръмната пътека /по която само се връщам, никога не я изкачвам че ме е страх да не ми
се пукне сърцето ;-) / Каменица - Елин Връх през Градот, снимката ми прилича да е в горната
част на Градот, но зум-а малко променя нещата, та не мога да бъда съвсем сигурен.
Аватар
megalamer

Мнениеот megalamer » 29 Дек 2010, 00:00

Така и никой не ми каза тук познал ли съм, или да :-)
Аватар
megalamer

Мнениеот dora » 29 Дек 2010, 08:45

Мегаламер, аз си щракам напосоки, но не знам къде е това! Ти си този, който познава Родопите и броди по тях. Щом казваш, че си разпознал мястото, значи е това. Аз мога само да кажа откъде е снимано, но ти се сещаш. А какво стана като се уговаряхте една дружина да излезнете заедно в гората? Ходихте ли някъде?
Аватар
dora

Мнениеот megalamer » 29 Дек 2010, 10:23

dora написа:..... А какво стана като се уговаряхте една дружина да излезнете заедно в гората? Ходихте ли някъде?

Сговорните дружини винаги ми провалят плановете и както и очаквах, в последния момент се оказа че никъде няма да ходим... :-) За това в петък 31 отивам където си искам, без да се уговарям с никого :-) Пък и когато съм с други хора, врмето минава в разговори, клюки и подобни, и пропускам много неща да видя по пътя... друго си е, когато е сам човек... само че сега пък имам друг проблем - фотоапарата дето си купих :-) Указанията са около 40 листа, от които поне 20 са с полезна информация... сигурно няколко месеца ще чета и снимам, за да усвоя оптималните варианти за снимане при различи обстоятелства... така че поне половин година не чакайте качествени снимки :-)
Аватар
megalamer

ПредишнаСледваща

Назад към Всичко за града