Велинград e спа столицата на Балканите. Всичко за Велинград ще откриете тук - Новини и личности от Велинград, бизнес и туризъм...

Опознай Велинград, за да го обикнеш:))

Re: Опознай Велинград, за да го обикнеш:))

Мнениеот svetlana » 25 Окт 2009, 17:38

Дорче първата снимка не е ли като тръгнеш от стара каменица към чулакова чучор?? :D
Весело момиче съм, всяка вечер съм навън~
Аватар
svetlana

Мнениеот megalamer » 25 Окт 2009, 17:53

svetlana написа:Дорче първата снимка не е ли като тръгнеш от стара каменица към чулакова чучор?? :D

не е към Чолаков чучур
Аватар
megalamer

Мнениеот e-trn » 25 Окт 2009, 17:56

Първата снимка е от едно място, което обсъждахме наскоро :roll:

Другата не знам. Такива заслончета колкото искаш в гората. Има едно, което му казват "бункера". Да не е то?
Bang!
Аватар
e-trn

Мнениеот dora » 25 Окт 2009, 18:17

e-trn, прав си за първата снимка, че наскоро се е обсъждала тази местност, но не си я назовал. За заслончето, също си прав, трудно е да се отгатне, защото има и други подобни. само искам да кажа, че скоро е правено
Аватар
dora

Мнениеот svetlana » 31 Окт 2009, 16:10

Дорче прав е етрн защот отакива заслончета има под път и над път и може да бъде къдели не в гората. Затова по добре да кажеш направо къде е тоя заслон да обясниш подробно понеже така или иначе никои няма да познае :)
Весело момиче съм, всяка вечер съм навън~
Аватар
svetlana

Мнениеот dora » 01 Ное 2009, 15:00

Светле, ако има кой да те закара с кола по аааасфалтовия път до Ачовица или Стрелбището, после продължаваш пеша в лява посока...повече жокери засега са достатъчни.... Попитай e-trn, може да ти помогне!
Аватар
dora

Мнениеот megalamer » 02 Ное 2009, 11:47

dora написа:Светле, ако има кой да те закара с кола по аааасфалтовия път до Ачовица или Стрелбището, после продължаваш пеша в лява посока...повече жокери засега са достатъчни.... Попитай e-trn, може да ти помогне!

Аз пък минах от там точно когато го снимахте... ;-)
Аватар
megalamer

Мнениеот dora » 02 Ное 2009, 15:01

Мегаламер, ти ме изненадваш! Ами защо не се обади? По принцип хората в гората са много благонамерени и си разговарят! И за да те провокирам- опиши мяктото, където са направени тези две снимки.
Аватар
dora

Мнениеот megalamer » 02 Ное 2009, 17:21

dora написа:Мегаламер, ти ме изненадваш! Ами защо не се обади? По принцип хората в гората са много благонамерени и си разговарят! И за да те провокирам- опиши мяктото, където са направени тези две снимки.

Аз съм на принципа "хората загрозяват природата" :D , та когато чуя човешки гласове някъде из гората, гледам да мина по някоя странична пътека така, че да не се засрещнем :D
Не мога да опиша мястото, не го знам точно къде е този заслон, но преди около 10-тина дни, връщайки се от Елин Връх, точно в горната част Ачовица, чух женски гласове, които вървяха по черния път, тръгващ вляво от шосето /за който ти говориш/... пътеката за Елин Връх, по която идвах, е малко над черния път. Съдейки по времето, когато качи снимката, 99 % вероятност е да си била ти с компания. :)
А за благонамереността на хората в гората... ми аз казвам само едно "Добър ден" кимвайки с глава и отминавам :-)
Аватар
megalamer

Мнениеот dora » 02 Ное 2009, 18:22

Да, Мегаламер, и аз съм 99%, че наистина е така. Бях с две жени, времето беше страхотно, направих доста снимки, минахме и през "Уличките"- едно приказно място с интересни по форма скали- със сигурност ти си ходил там. Та---едната снимка е на едно много хубаво заслонче, случайно там заварихме и един от хората, който е участвал в изграждането му-този човек е от Каменица и много хора го познават. А другата снимка е Френкове егъл близо до "Уличките". И така - загадката е разкрита! Пожелавам ти приятни мигове в гората и пращай интересни снимки!
Аватар
dora

ПредишнаСледваща

Назад към Всичко за града