Велинград e спа столицата на Балканите. Всичко за Велинград ще откриете тук - Новини и личности от Велинград, бизнес и туризъм...

Минерална вода

Минерална вода

Мнениеот megalamer » 01 Окт 2015, 20:12

Ако си налееш 2 туби по 10 литра и една от 5 от водата на Власа си нарушител и подлежиш на санкция?????
2222.jpg
Аватар
megalamer

Re: Минерална вода

Мнениеот Blind man » 02 Окт 2015, 09:17

Преди водата там свободно си течеше нон стоп. Дали ще си налея 10 или 100 литра, е без значение, така или иначе тя не спира. Да не би сега да са сложили кран и водомер?
Не, просто това, което е тука, да чуя и видя не искам...
Аватар
Blind man

Мнениеот megalamer » 02 Окт 2015, 17:17

Blind man написа:Преди водата там свободно си течеше нон стоп. Дали ще си налея 10 или 100 литра, е без значение, така или иначе тя не спира. Да не би сега да са сложили кран и водомер?

Teче си нон стоп денонощно и изтича в реката... затова ми звучи толкова странно и смешно...
Аватар
megalamer

Мнениеот Blind man » 02 Окт 2015, 17:25

megalamer написа:
Blind man написа:Преди водата там свободно си течеше нон стоп. Дали ще си налея 10 или 100 литра, е без значение, така или иначе тя не спира. Да не би сега да са сложили кран и водомер?

Teче си нон стоп денонощно и изтича в реката... затова ми звучи толкова странно и смешно...

Да сложат и един пазвантин, да следи кой колко налива. Не един, трима, денонощно да бдят.
Аватар
Blind man

Мнениеот theclansman » 02 Окт 2015, 19:53

Не само от Власа... Цяло Чепино е накичено с тези.. дори и чешмите, които в момента не работят :-D
http://www.ironmaiden-bg.com
04.06.07(София)...02.08.08(Αθήνα)...10.02.09(Београд)...14.08.10(Budapest)...15.08.10(Cluj-Napoca)...16.06.14(София)...30.07.16(București)...
We are the diamonds that choose to stay coal...
Аватар
theclansman

Мнениеот Blind man » 04 Окт 2015, 10:08

Някой усвоява пак едни пари без никаква полза за хората.
Българска работа, бих казал, но се въздържам, за да не обидя патрЕотите, че нещо напоследък са се превъзбудили.
Аватар
Blind man

Мнениеот Симела » 28 Сеп 2016, 08:00

Искам да попитам някой има ли по- подробна информация за водата срещу къщата на Гяуров. Мой близък отдалеч чул хвалебствени думи за нея, едва ли не лекува всичко. А той има рак на простатата и е готов да дойде във Велинград, за да пие от нея.
Аватар
Симела

Мнениеот megalamer » 28 Сеп 2016, 20:44

Някаква жена се похвалила, че се излекувала от рак, като пила от нея и от там тръгнала мълвата... не съм чул за някакви сериозни изследвания в тази насока, пък и всеки организъм е различен - на един може да помогне за едно, на друг- за друго, на трети изобщо да не помогне ... ако не му представлява трудност на човека нищо не пречи да опита... Аз съм виждал опашки от коли от цяла Южна България да чакат там и да наливат в големи туби, варели и в кой каквото може...
Но съм слушал пък и друго - на болни от рак изобщо не било препоръчително да пият минерална вода, а само изворна - минералната била леко радиоактивна и можела да засили растежа на рака.... ех, къде е сега e-trn да каже няколко думи по въпроса...
Аватар
megalamer

Мнениеот radolag » 29 Сеп 2016, 10:06

Държавата ,,Абсордистан,, оправихме цялата ЦИГАНИЯ ПО ГРАДА и опряха до това кой колко литра мин .вода да налива. Ако налееш повече глоба ,глоби в тая държава има само за нас ,които работим ,плащаме данъци и спазваме закони ,а за циганите ,които си перат с тоя вода, коне осрали града и каруци с коне по паркове глоби няма ,защото може да се разсърдят .Искам когато наливам мин .вода да дойде някой общинар да ме глоби с най големата глоба и веднага ще му е дам......
radolag

Мнениеот AVALANCHE » 30 Сеп 2016, 02:02

Все пак нека се радваме, че "времето за водоползване" е 0-24; я си представете, че на някого му хрумне да определи работно време на чешмичката... или почивен ден, или лятна ваканция. А тази при Велюва баня беше в болнични доста време. А с втора точка донякъде съм съгласен - срещу гяуровата къща доста често се изчакват по 2-3 коли, пълни с бидони, не е много приятна гледка.
AVALANCHE

Следваща

Назад към Всичко за града