Велинград e спа столицата на Балканите. Всичко за Велинград ще откриете тук - Новини и личности от Велинград, бизнес и туризъм...

ветеринар

ветеринар

Мнениеот tedety » 31 Май 2009, 01:54

моля ако някои знае наистина добър ветеринар във велинград да ми даде адрес и телефон за контакти.Наистина много ми трябва.Благодаря преваритрлно :)
tedety

Re: ветеринар

Мнениеот e-trn » 31 Май 2009, 11:11

Има един ветеринар в Каменица, Тошко се казва, но не мога да ти дам телефони, мога да ти кажа, къде живее, да отидеш на място. Мисля, че е добър.

А ти какъв домашен любимец имаш и какво му е?
Bang!
Аватар
e-trn

Re: ветеринар

Мнениеот mirrea » 29 Дек 2009, 01:58

Закъсняла съм с отговора, но ако на някой друг му е нужно Тошко Въргов-0889235911, според мен за по-малки домашни любимци по-добре в Сф. или Пв. на мен ми предстои кастрация на котка и ще я водя в София, била съм при Тошко, горе-долу разбира, но няма добри условия за да прави операции, ако е за ваксинация става.
Нашите ветеринари са специализирали да лекуват едър добитък, нито един не е специализирал в по-малки домашни животни и си личи по грешките им, да не кажа, че на някои въоще не им пука за животните "та това е само котка, какво толкова" няма да споменавам на кой ветеринар са тези думи(не на Тошко), само ще кажа, че са на един от много посещаваните.
Аватар
mirrea

Назад към Всичко за града