Велинград e спа столицата на Балканите. Всичко за Велинград ще откриете тук - Новини и личности от Велинград, бизнес и туризъм...

Какво ще се промени за Велинград след като стана спа-столица

Re: Какво ще се промени за Велинград след като стана спа-столица

Мнениеот mirrea » 12 Фев 2010, 18:39

e-trn написа: защото всеки държи нещо против другия и всеки трепери за поста и състоянието си.

Точно тук е ПРОБЛЕМА!
Свестни хора в града няма ли?! Има, но не им се забърква в мръсотията на политиката, от тук насетне всичко е БОШЛАВ работа...После, и на разследавщите журналисти май не им стиска да си вършат работата, някой трябва да диша във врата, все някой, изхождайки от намеренията на политиците да заграбят колкото могат повече, друг начин не виждам...
Каквито намеренията, такава и управията!
Аватар
mirrea

Мнениеот megalamer » 02 Дек 2010, 20:36

"Посрещане на празниците във Велинград на цена, равна на посрещане в Тунис..." btv новините в 19.00
на 02.12.2010 год....
Аватар
megalamer

Мнениеот OPP » 02 Дек 2010, 20:57

megalamer написа:"Посрещане на празниците във Велинград на цена, равна на посрещане в Тунис..." btv новините в 19.00
на 02.12.2010 год....

:rofl: :rofl: :rofl: абе ..... и гъзарския град сме с супер гъзари смешни и самозбравени :x
Bitch get a job if you wanna be rich !
Аватар
OPP

Мнениеот theclansman » 02 Дек 2010, 23:07

да бе, това и аз го гледах, бати. чесно казано, ако не бях от града, НИКОГА, ама абсолютно НИКОГА не бих дал, толкова пари, за да дойда тук - Велинград. баси, тези хотелиери да се осъзнаят малко бе. ама това е само началото, сега ще започнат и коледните Увеличения - за разлика от другите д-ви, където всичко поевтинява за празниците, тук е точно обратното...
http://www.ironmaiden-bg.com
4.6.07 BG -2.8.08 GR -10.2.09 SR -14.8.10 HU -15.8.10 RO -16.6.14 BG -30.7.16 RO-24.4.2017 DE -20.7.2018 GR -22.7.2018 BG -10.8.2018 UK -11.8.2018 UK
We are the diamonds that choose to stay coal...
Аватар
theclansman

Мнениеот mirrea » 03 Дек 2010, 12:10

Ако има кой да им дава цената, която искат значи не са чак толкова високи. Те са си направили сметкака...
А и по БТВ щом е имало репортаж, пак е няквква реклама. Нали знаете, че на заможните само им кажи, че някъде е безбожно скъпо и ще се изтрепят кой първи да отиде ;)
Аз също като theclansman не бих платила такава цена за нощувка във Велинград.
Аватар
mirrea

Мнениеот kalispera » 03 Дек 2010, 19:31

OPP написа:
megalamer написа:"Посрещане на празниците във Велинград на цена, равна на посрещане в Тунис..." btv новините в 19.00
на 02.12.2010 год....

:rofl: :rofl: :rofl: абе ..... и гъзарския град сме с супер гъзари смешни и самозбравени :x

С тая разлика, че в пакета за Тунис е включен и самолетен билет с летищни такси.
In order to be irreplaceable one must always be different.
Аватар
kalispera

Мнениеот dora » 13 Яну 2011, 20:23

Не знам дали тук е мястото , но след като носих възмущението си цяла седмица, реших да го споделя с вас. Миналия петък, следновогодишно, реших да ползвам минералната вода на Сярна баня. Отидох към 12 ч., а банята беше отворена от 11ч. Парното не работеше, в съблекалните беше ужасен студ, подът беше леден, все едно си навън. Преглътнах, като си мислих, че вътре, в банята , ще се сгрея. Какво се оказа? Студ, студ, студ!!! Шепата жени, които бяха вътре, отчаяно се плискаха с тасчетата, някои влизаха, сапунисваха се и излизаха веднага. Бременна жена се мъчеше да се стопли. Баба, с треперещи ръце и крака едва стигна до басейна с желанието да се стопли, но веднага излезна. Отидох и аз и какво се оказа- басейнът беше ЛЕДЕН и за да стигнеш до струята топла вода, която течеше, трябваше да минеш през студените води, разбира се ако успееш да издържиш... Отчаяна, плиснах и аз едно- две тасчета от коритото и отидох в съблекалнята. Треперещи от студ жени бързаха да се облекат, а близо до вратата една духалка -миниатюрна отчаяно се мъчеше да стопли въздуха.
Ето, мили съфорумци, каква голяма промяна след като Велинград стана СПА столица! Ползваме "качествени " услуги, където минералните води извират на воля и ако искаш да отидеш да се изкъпеш в минерална баня, трябва предварително да се информираш какво е съъстоянието в банята и още нещо- да знаеш кога да отидеш, щото почивните дни станаха много...
Аватар
dora

Мнениеот megalamer » 13 Яну 2011, 20:38

Майка ми е била по същото време там и ми се оплака от същите неща... Аз за това ходя само на вани - по-скъпо е, ама поне е топло и има достатъчно вода... макар че и ваните на Курортна поликлиника са в окаяно състояние...
Аватар
megalamer

Мнениеот kalispera » 14 Яну 2011, 00:50

Доре, това е потресващ разказ за състоянието на баните във Велинград! :shock1:
Аз от години не ходя, защото са толкова мръсни и неподдържани, че ме е гнус. Но не предполагах, че ги държат и толкова студени! Пълен абсурд. Да не говорим, че някои от тях изобщо не работят.
Защо не предложиш на сайта да направят едно журналистическо проучване за състоянието на баните в града? И да го публикуват като статия или новина?!
In order to be irreplaceable one must always be different.
Аватар
kalispera

Мнениеот radolag » 15 Яну 2011, 10:20

Абсолютно нищо, освен повече подигравки. ВИЖТЕ на пъпа на града културния дом колко ГОДИНИ стои недовършен и се руши и загрозява центъра Да бяха го дали някои да направи търговски център или друго предназначение. От доста години слушам че имало дела с някой собственик .Толкова ли няма механизъм да се ускорят в най скоро време нещата и да приключи сагата все пак това не е махленски спор ....или да го опаковат
radolag

ПредишнаСледваща

Назад към Всичко за града