Велинград e спа столицата на Балканите. Всичко за Велинград ще откриете тук - Новини и личности от Велинград, бизнес и туризъм...

За футболня отбор на града ни....

Да обсъдим спорта във Велинград!

За футболня отбор на града ни....

Мнениеот diamond » 11 Фев 2009, 21:29

Може ли да се нарече отбор във всичкя смисъл на думата, какви подобрения може да се направят и какво ни липсва за да имаме един футболен отбор на ниво и от класа ?! :?
Visions of diamonds in my sleep.
Аватар
diamond

Re: За футболня отбор на града ни....

Мнениеот e-trn » 11 Фев 2009, 22:23

А? Какво? Че и футболен отбор ли сме имали! :lol:
Не знам дали нещо е останало между бизнес игрите на някои личности от града!

Някога, т.е. преди доста години "Чепинец" беше много добър клуб. Дойдоха частните интереси и клуба се развали. Сега иди го оправяй! :evil:
Bang!
Аватар
e-trn

Мнениеот ghost » 12 Фев 2009, 20:56

За нищо не става нашият отбор,,,,,,,,, ама то няма и пари де! Няма и иницятива за подобрение....... абе въобщеее :roll:
Something wicked this way comes! Бууу~
Аватар
ghost

Мнениеот rocafeller » 16 Мар 2009, 17:17

Ами то не им дават хубав терен да тренират, нямат средства, няма как при това положение отбора на града ни да е в добро състояние. Дано нещата се подобрят. :!:
Money makes the world go round
Аватар
rocafeller

Мнениеот e-trn » 09 Юни 2009, 19:04

Някой бил ли е на последния мач на Чепинец? Играли са срещу Малеш и на стадиона е имало много цигани и цигански истории, разправии.. Въобще било е голям цирк.
Bang!
Аватар
e-trn

Мнениеот gogata75 » 29 Юни 2009, 13:08

e-trn написа:Някой бил ли е на последния мач на Чепинец? Играли са срещу Малеш и на стадиона е имало много цигани и цигански истории, разправии.. Въобще било е голям цирк.

А ти беше ли на този мач. Нашия отбор се представи на едно много добро ниво и надигра водача на групата. Цигани имаше но те бяха от гостуващия отбор. Незнам за какви цигании говориш не е станало нищо. Просто се получи един празник за феновете.
gogata75

Мнениеот e-trn » 29 Юни 2009, 17:00

Не съм бил. Ако съм бил нямаше да питам :D
Така ми разказаха. И ми стана странно и попитах.

Ти от отбора ли си или си фен просто?
Защото каквото и да си говорим Чепинц оцелява, той не побеждава. Това е като да преживяваш вместо да живееш. За това не са виновни само футболистите, а липсата на отдаден треньор и достатъчно тренировки, липсата на добро място за тренировки и мотивираност при футболистите.

Сега пак сме във групата и какво от това? Всяка година с много усилия успяват да се задържат във В група.. и това е, никакви по-сериозни победи.
Bang!
Аватар
e-trn

Мнениеот gogata75 » 11 Юли 2009, 16:25

Не съм част от отбора фен съм но съм винаги много близко до отбора и съм на ясно със всеки един проблем. В момента най-голямия проблем е липсата на база за тринировки и провеждане на официалните срещи. иначе и триньора и играчите са тостатъчно мотивирани. И като последно в момента върви подписка " Да спасим футбола във Велинград"
gogata75

Мнениеот e-trn » 11 Юли 2009, 16:44

Те Фидел хубаво го бяха затворили, да си беше стоял там. Аз чух и че Доган ще затварят. Да ги изловят всички тея депесари. И Общината да хване да провери договорите за концесия за стадиона и най-малкото нарушение да има (а то има) да си върне стадиона. Това е решението.
Bang!
Аватар
e-trn

Мнениеот Frik » 11 Юли 2009, 16:46

gogata75 написа:Не съм част от отбора фен съм но съм винаги много близко до отбора и съм на ясно със всеки един проблем. В момента най-голямия проблем е липсата на база за тринировки и провеждане на официалните срещи. иначе и триньора и играчите са тостатъчно мотивирани. И като последно в момента върви подписка " Да спасим футбола във Велинград"

Напълно съм съгласен с думите ти и в подкрепа на тях само ще приложа интервюто с треньора Димитър Муртин
Frik

Следваща

Назад към Спорт