Велинград e спа столицата на Балканите. Всичко за Велинград ще откриете тук - Новини и личности от Велинград, бизнес и туризъм...

ГЛАСЪТ НА БЪЛГАРИЯ

Да поговорим за музиката!

ГЛАСЪТ НА БЪЛГАРИЯ

Мнениеот megalamer » 18 Юли 2011, 21:08

Журито,което тук се нарича ТРЕНЬОРИ в началото пя свои песни и се състои от некакъв Миро дет едвам му се чува гласчето, една чалгарка - Ивана - много слаб глас имитиращ сръбските поп-фолк певици, Марияна Попова - много як и мощен глас и един дядка - Кирил Маричков, дето някога бил известен...
Току що почва предаването, да ги видим как ще оценяват и кои ще се явяват..
Ако го гледате, пишете си впечатленията :-)
Аватар
megalamer

Re: ГЛАСЪТ НА БЪЛГАРИЯ

Мнениеот Симела » 18 Юли 2011, 22:29

Гледах част от предаването, нещо не успя да ми предизвика нужния интерес. Харесах първото момиче, дето пя, те и другите, де.......не знам нататък как ще продължи. не разбирам чак толкова много от музика , за да давам оценка, просто като обикновен слушател преценявам. Но всички сега таланти, дето растат със сигурност ще са по-добри от много други т.н. български звезди.
Аватар
Симела

Мнениеот megalamer » 18 Юли 2011, 22:37

Симела написа:Гледах част от предаването, нещо не успя да ми предизвика нужния интерес. Харесах първото момиче, дето пя, те и другите, де.......не знам нататък как ще продължи. не разбирам чак толкова много от музика , за да давам оценка, просто като обикновен слушател преценявам. Но всички сега таланти, дето растат със сигурност ще са по-добри от много други т.н. български звезди.

Е аз го гледам да се радвам на тези дето пеят добре - а повечето пяха много добре :-)
Аватар
megalamer

Мнениеот Зайче блато » 19 Юли 2011, 00:15

Извинявка megalamer ама дали "дядка" (Кирил Маричков) ги оценява, или Ивана (Бог да ми е на помощ), няма значение. "Дядката", пон мое време бе Звезда- по твое нЕам понятие. Не лично човекът (Маричков), но това, което ни поднасяха, като група (някога, даже и в в Велингтад) бе (тогава) уникално.
И понеже, иде реч за предаването: изключение е ,но го гледах и 3 гласа могат и да продължат.
Проблемът при нашенци е, че няма и никога няма да има истински менИджери.
Зайче блато

Мнениеот radolag » 19 Юли 2011, 09:12

,,Дядката,, е правил концерт на лятното кино / АМИН / и е оставил дълбоки следи в BG музика ,а за ИВАНА наистина копира сръбски певици и се мисли за,, звезда,, Миро за мен е средна класа.
radolag

Мнениеот megalamer » 19 Юли 2011, 10:11

Еееее какви сте, веднага гракнахте срещу мен за дядката :-) :-) Извинявам се, за дето не ми е известен, аз никога не съм бил фен на БГ музиката и никога не съм и обръщал внимание. иначе освен че съм го нарекъл дядка, /ама той си е такъв, то не е обида, аз също съм :-) / нищо лошо не съм казал за него - даже мога и да го похваля - пя доста сносно за годините си на открването и в гласа му все още се усеща сила :-)
Аватар
megalamer

Мнениеот mirrea » 19 Юли 2011, 21:34

Сега се загледах по това предаване, само като видях журито... :-D
Как могат изобщо да се чувстват добре всички до Кирил Маричков, особено Ивана и Маряна Попова, едната е кръчмарска певица, другата пък изобщо няма опит в живото пеене и и личи, не умее да си владее гласа, надскача си гласовите възможности, което е недопустимо за добър певец, какво остава за жури, или треньор...смешни са ми и едва ли ще го гледам.
Аватар
mirrea

Мнениеот megalamer » 19 Юли 2011, 21:44

mirrea написа:Сега се загледах по това предаване, само като видях журито... :-D
Как могат изобщо да се чувстват добре всички до Кирил Маричков, особено Ивана и Маряна Попова, едната е кръчмарска певица, другата пък изобщо няма опит в живото пеене и и личи, не умее да си владее гласа, надскача си гласовите възможности, което е недопустимо за добър певец, какво остава за жури, или треньор...смешни са ми и едва ли ще го гледам.

Гледай го заради кандидатите, не заради журито-треньори :-)
Аз вече си избрах гласът на България - 17 годишното момиче /май от Монтана беше/ което го накараха да изпее и народна песен... Няма втори такъв глас!
Аватар
megalamer

Мнениеот Симела » 31 Юли 2011, 07:19

Ето какво намерих в тази статия за Гласа на България-някъде по средата четете
http://www.blitz.bg/article/26043
Аватар
Симела

Мнениеот megalamer » 31 Юли 2011, 10:45

Симела написа:Ето какво намерих в тази статия за Гласа на България-някъде по средата четете
http://www.blitz.bg/article/26043

Аз другите шоу-та не съм ги гледал, за това за мен всички са нови лица и ми е интересно как пеят :-) Не гледам предаването за да видя кой ще го спечели, а за да харесвам или да не харесвам кой как пее, и когато някой пее добре го харесвам независимо дали е протеже на Слави Трифонов /който ми е доста антипатичен и от години вече не му гледам шоу-то/ или дъщеря на Ивана... А че били все едни и същи лица - България все пак не е Америка, една шепа хора сме, съответно и тези с добри гласови възможности не са кой-знае колко, за това се въртят из всички шоу-та с подобен формат...
Лично мнение.
Аватар
megalamer

Следваща

Назад към Музика