Велинград e спа столицата на Балканите. Всичко за Велинград ще откриете тук - Новини и личности от Велинград, бизнес и туризъм...

Трябва ли да има 4 заместник кмета в общината??

Re: Трябва ли да има 4 заместник кмета в общината??

Мнениеот mirrea » 21 Яну 2012, 16:33

theclansman написа:
radolag написа:Айде г-н Беев, като си силен и дишаш във врата на Лебана, първо да го махнете от кметския стол ,за да не краде още 4 години и да се занемари града и тогава го давайте на прокуратурата .Колкото по рано толкова по добре.

+1

И от мен +1
Спомням си колко компромати извади Беев за сделката с "ЕКО ТИТАН" и пак нищо...Явно Лебанов има много силен гръб! И друго си спомням, че на Фидел Беев му отвлякоха детето! : idea : Опасна игра ще започнеш Фиделе, но ако ти стиска ти свалям шапка!
Аватар
mirrea

Мнениеот slavian2011 » 21 Яну 2012, 17:14

ако трябва някой да се сваля ,не трябва само Фидел Беев да го сваля сам,а и тези които само съкате по компютрите и си гледате саира,хората са направили избора и те трябва да си кажат думата ,можеби когато му дойде времето,а относно Ф.Беев аз му симпатизирам,не съм си имал работа с него никаква ,но виждам че е арабия човек,много хора плюхте по него и продължавате още и се радвате на мръсотиите които се правят ,независимо по на кой адрес са те. А относно за броя на кметовете мисля че трябва да са двама и нито човек вповече,аз съм за Ат.Хрисчева - човек можещ и знаещ - това е мое мнение не ангажирам никого :hai:
slavian2011

Мнениеот theclansman » 21 Яну 2012, 17:19

slavian2011 написа:хората са направили избора и те трябва да си кажат думата

Червените бабички и дядки, винаги, ама винаги ще си гласуват за комунягата, пък дори да не е Лебанов, а накой друг...
http://www.ironmaiden-bg.com
4.6.07 BG -2.8.08 GR -10.2.09 SR -14.8.10 HU -15.8.10 RO -16.6.14 BG -30.7.16 RO-24.4.2017 DE -20.7.2018 GR -22.7.2018 BG -10.8.2018 UK -11.8.2018 UK
We are the diamonds that choose to stay coal...
Аватар
theclansman

Мнениеот ritchi » 22 Яну 2012, 13:11

slavian2011 написа:ако трябва някой да се сваля ,не трябва само Фидел Беев да го сваля сам,а и тези които само съкате по компютрите и си гледате саира,хората са направили избора и те трябва да си кажат думата ,можеби когато му дойде времето,а относно Ф.Беев аз му симпатизирам,не съм си имал работа с него никаква ,но виждам че е арабия човек,много хора плюхте по него и продължавате още и се радвате на мръсотиите които се правят ,независимо по на кой адрес са те. А относно за броя на кметовете мисля че трябва да са двама и нито човек вповече,аз съм за Ат.Хрисчева - човек можещ и знаещ - това е мое мнение не ангажирам никого :hai:

Аз предлагам всички да идем на сесията и да питаме кмета защо са му 4 заместник кмета и да ни обясни на нас народа какво вършат,защо града е в ледников период,защо контейнерите са пълни със смет.Така както лекарите бяха там да си защитават болницата така трябва и ние да отидем и да си защитим града от кмета и неговите некадърници!
ritchi

Мнениеот Фидел Беев » 22 Яну 2012, 13:25

theclansman написа:
radolag написа:Айде г-н Беев, като си силен и дишаш във врата на Лебана, първо да го махнете от кметския стол ,за да не краде още 4 години и да се занемари града и тогава го давайте на прокуратурата .Колкото по рано толкова по добре.

+1

Знаете ли колко материали съм изпратил в прокуратурата и какво става с тях?Обадят се на кмета и му кажат и преди да дойдат на проверка той вземе че пооправи малко нещата,после заведе проверяващите на ядене и пиене и нещата спират.Знаете ли че кмета е единствения който си има личен прокурор в Пазарджик и всички преписки се прекратяват от него?Като отидат там той пише че има нарушение но няма престъпление и хоп кмета невинен.Защо някой не провери коя фирма спечели поръчката за водопровода в Грашево и с кой магистрати е свързана?Е за това няма дмисъл да се пише до прокуратурата поне докато не встъпи в длъжност новия Главен прокурор,защото сегашния е човек на вече бившия президент Първанови той не взема отношения защото Първанов и кмета са си стари комуняги.!
Фидел Беев

Мнениеот axe » 22 Яну 2012, 13:49

Целия град трябва да се мобилизираме и да махнем Лебана.Това на което прилича Велинград е недопустимо.Заместник кметове само един и не повече.За старите комунисти и за тях е лед и те падат и немогат да излизат.
axe

Мнениеот napushen » 22 Яну 2012, 17:57

Аз предлагам,всички дейни участници от форума да станат об.съветници,явно много разбирате и ще оправите града.
Омръзна ми да чета тоя т'ва,ония т'ва.Без да се обиждате,но ако бяхте много кадърни нямаше да пишете тука,а щяхте да сте в управата на общината.Като не харесвате управата къде бяхте на изборите и на колко сесии присъствахте в общината...........не пишете тука,а идете там в голямата зала и си кажете менията.Само така ще намерите отговори на въпросите си.
дразнеш съм
Аватар
napushen

Мнениеот kalispera » 22 Яну 2012, 23:36

napushen написа:Аз предлагам,всички дейни участници от форума да станат об.съветници,явно много разбирате и ще оправите града.
Омръзна ми да чета тоя т'ва,ония т'ва.Без да се обиждате,но ако бяхте много кадърни нямаше да пишете тука,а щяхте да сте в управата на общината.Като не харесвате управата къде бяхте на изборите и на колко сесии присъствахте в общината...........не пишете тука,а идете там в голямата зала и си кажете менията.Само така ще намерите отговори на въпросите си.

Без да се обиждате,но ако бяхте много кадърни нямаше да пишете тука,а щяхте да сте в управата на общината.
Това значи ли, че щом не сме в управата на Общината значи не сме кадърни?
и Това че си в управата на Общината, означава ли, че си кадърен?
In order to be irreplaceable one must always be different.
Аватар
kalispera

Мнениеот Фидел Беев » 23 Яну 2012, 21:05

Хайде сега всички които пишем тук в четвъртък в 9,30 часа в голямата зала на общината на сесия на общинския съвет и да видим ставаме ли за нещо или не.!И заслужаваме ли да се наречем гражданско общество или не!Нека покажем че ни пука и че сме против това някой да си клати краката и да получава пари за това!
Фидел Беев

Мнениеот mirrea » 23 Яну 2012, 22:58

Фидел Беев написа:Хайде сега всички които пишем тук в четвъртък в 9,30 часа в голямата зала на общината на сесия на общинския съвет и да видим ставаме ли за нещо или не.!И заслужаваме ли да се наречем гражданско общество или не!Нека покажем че ни пука и че сме против това някой да си клати краката и да получава пари за това!

+1
Ама как да дойдем, като повечето сме на работа, да има начин да можем да ги накараме само събота и неделя да правят сесиите, щяха да видят те! Сигурна съм, че много от хората в активна възраст, които биха искали да присъстват са на работа по това време...
Аватар
mirrea

ПредишнаСледваща

Назад към Всичко за града