Велинград e спа столицата на Балканите. Всичко за Велинград ще откриете тук - Новини и личности от Велинград, бизнес и туризъм...

смотан град

смотан град

Мнениеот nvidia89 » 05 Окт 2009, 20:18

Ебати работата в тоя град.21 век още няма вода .Това е невазможно вече никои нищо не прави.Тоя дебел кмет не взима никви мерки.Пък СПА солица смеххххххх :D :D :D :D :D Тоя град варви все повече надолу, надолу и надолу.
nvidia89

Re: смотан град

Мнениеот rocafeller » 05 Окт 2009, 21:49

nvidia89 написа:Ебати работата в тоя град.21 век още няма вода .Това е невазможно вече никои нищо не прави.Тоя дебел кмет не взима никви мерки.Пък СПА солица смеххххххх :D :D :D :D :D Тоя град варви все повече надолу, надолу и надолу.

:lol: :lol: :lol: :lol: , абе то кмета не е виновен за водата а ВиК-то. Въпроса с водата няма да се реши скоро време ..... :evil:
Money makes the world go round
Аватар
rocafeller

Мнениеот megalamer » 05 Окт 2009, 23:34

nvidia89 написа:Ебати работата в тоя град.21 век още няма вода .Това е невазможно вече никои нищо не прави.Тоя дебел кмет не взима никви мерки.Пък СПА солица смеххххххх :D :D :D :D :D Тоя град варви все повече надолу, надолу и надолу.

То и образованието върви все надолу и надолу, както е видно от някои постове във форума :lol:
Аватар
megalamer

Мнениеот e-trn » 06 Окт 2009, 11:35

А добро утро. Аз съм сигурен, че има възможност тея канализационни системи да бъдат направени чрез някои европейски програми, но кой да разучи!! :roll:
Bang!
Аватар
e-trn

Мнениеот svetlana » 13 Окт 2009, 22:15

Ами като ви е смотан защо живеете тука а? Смотан смотан пък пак сте във Велинград! Ми идете някъде другаде тогава като не ви харесва тука....ааааа :twisted:
Весело момиче съм, всяка вечер съм навън~
Аватар
svetlana

Мнениеот Nomad » 17 Окт 2009, 10:42

svetlana
Е... Някои , като не живеем във Велинград от години , това прави ли го по-размотан ???
И кара ли ни да не го обичаме ? Колкото и да е смотан , м ?!? :)
Nomad

Мнениеот petyo_pashov » 13 Дек 2009, 16:15

Че е смотан, смотан е това е видно всеки му.
Че живеем на други места, вярно е, но във Велинград, имаме близки и приятели също е вярно. Болно е когато се връщаш по един път месечно и да виждаш познатите ти места все по занемарени и окаяни. Хората по-бедни и озлобени, а бековете и кратуните с по нови автомобили, общинарити вдигнали глави и горди за добре свършена работа.
Всеки сам си прави изводите................
Аватар
petyo_pashov

Назад към Всичко за града