Велинград e спа столицата на Балканите. Всичко за Велинград ще откриете тук - Новини и личности от Велинград, бизнес и туризъм...

ЗАЩО? Топлата минерална вода във Велинград

Инфраструктура, мръсни и неподдържани паркове, градини, корупция, управа ...

Re: ЗАЩО? Топлата минерална вода във Велинград

Мнениеот storozi » 30 Май 2009, 12:19

Дали минералната вода ще е достатъчна да обслужва всички хотели от една страна ,и населението на града ни от друга! Кой в случая трябва да има приоритет? Един заслужаващ избирателите си кмет трябва да предпочете избирателите си!
Един Общински съвет , също трябва да ги предпочете! Но... уви...за жалост те не ни заслужават...и май е време...
....Няма достатъчно вода в баните...Не само по булеварда трябва да има чешми с минерална вода/за пестене на водата , нека да са с кранчета / а и по другите улици ! Само тогава едно общинско ръководсво, ще докаже, че мисли за съгражданите си,а не само за онези ,които отсядат по хотелите!
storozi

Мнениеот bad guy » 30 Май 2009, 22:32

Защото трябва превъзпитание на стари години на управляващите ! Гадини мръсни. Аз предлагам да направим бунт и да ги линчуваме публично. :twisted:
'cause if don't make money,then it don't make sense
We above the law,that's cause we paying em off !!!!
Аватар
bad guy

Мнениеот dora » 05 Юни 2009, 07:56

Аз лично знам хора във Велинград , които ползват топла минерална вода вкъщи, представяте ли си какво богатство е това.
Аватар
dora

Мнениеот rocafeller » 05 Юни 2009, 20:46

Има, има хора от Велинград с прокарана топла вода! :roll: :?
Money makes the world go round
Аватар
rocafeller

Мнениеот Nomad » 14 Юни 2009, 15:00

В началото на 80-те години , Франсоа Митеран е бил за една седмица на почивка във Велинград , инкогнито.
Познавам лично човек , който е бил в охраната , осигурена от българска страна.
Митеран разглеждайки и интересувайки се от града , споделил: - "Ако имах само един такъв топъл извор във Франция , щях да имам и още един световно известен курорт от ранга на Кан или Сен Тропе !!!"
Казал го е преди 29 години.
No Coments
Nomad

Мнениеот e-trn » 14 Юни 2009, 15:20

:o Историята звучи невероятно, но ако това е истина думите са му много верни.

Не знам просто има ли смисъл да говорим или не, но с такъв ресурс града може да е много напред. Кметът на такъв град трябва да го ръководи с хъс като че ли е негов частен бизнес, но с печалба и инвестиции винаги връщащи се в града.

И така докато си говорим водата наистина си изтича...
Bang!
Аватар
e-trn

Мнениеот e-trn » 14 Юни 2009, 15:24

А дори може да се ползва водата за електричество! И целия град може да свети през ноща без пари!
Bang!
Аватар
e-trn

Мнениеот mirrea » 09 Авг 2009, 11:46

kalispera написа:Rocafeller, не съм съгласна, че един кмет нищо не може да направи! Може - ако краде по-малко. Ще ви дам два примера за много красиви, поддържани градове в България - изрядни градинки, зеленина, чисти улици и осветление навсякъде. Това са Разград и Стара Загора. А кажете, сега техните общини как успяват с наличния бюджет да поддържат градовете си? А "спа-столицата" стои занемарена??? :twisted:

И аз съм съгласна за Стара Загора,наистина много чист град,но Стара загора е много богата община,не забравяй това.Лошото е че нашата не е толкова богата а я крадат повече от богатите :!:
Аз съм сигурна,че за времето от о-ло 5 години,в което не беше измит нито един булевард в документите на фирмата за почистване се мие редовно.
Аватар
mirrea

Мнениеот mirrea » 09 Авг 2009, 11:51

storozi написа:Дали минералната вода ще е достатъчна да обслужва всички хотели от една страна ,и населението на града ни от друга! Кой в случая трябва да има приоритет? Един заслужаващ избирателите си кмет трябва да предпочете избирателите си!
Един Общински съвет , също трябва да ги предпочете! Но... уви...за жалост те не ни заслужават...и май е време...
....Няма достатъчно вода в баните...Не само по булеварда трябва да има чешми с минерална вода/за пестене на водата , нека да са с кранчета / а и по другите улици ! Само тогава едно общинско ръководсво, ще докаже, че мисли за съгражданите си,а не само за онези ,които отсядат по хотелите!

Ами за директор на Вода и Канали,доколкото ми е известно е назначен г-н Пукнев,който беше махнат от шефското място в пощата.
Какво разбира г-н Пукнев от тази работа,но май не е сложен да разбира а за други работи :evil:
Аватар
mirrea

ПредишнаСледваща

Назад към Проблемите във Велинград